Foto: Evija Trifanova/LETA

Par Nacionālās apvienības priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Dzintars 67

Pievieno LA.LV

Nacionālā apvienība (NA) šodien kongresā par partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja tās ilggadējo līderi Raivi Dzintaru.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Lasīt citas ziņas

Par Dzintaru balsoja 224 delegāti, pret bija 24, savukārt divi biļeteni tika atzīti par nederīgiem.

NA valdē daļa būs pārstāvēti atbilstoši jau statūtos noteiktajam deleģējumam un daļa atbilstoši notikušajām vēlēšanām kongresā. Valdē strādās Dzintars, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Saeimas deputātu un potenciālā nākamā aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Saeimas deputāte, ekonomikas ministre Ilze Indriksone, Saeimas deputāts, kultūras ministrs Nauris Puntulis un Saeimas deputāts, potenciālais nākamais satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valdē būs pārstāvēti arī Saeimas deputāti Artūrs Butāns, Jānis Dombrava, Rihards Kols un Uģis Mitrevics. Tāpat valdē strādās Andris Čuda, Jānis Eglīts, Egils Helmanis, Jānis Iesalnieks, Ģirts Lapiņš, Dainis Locis, Imants Parādnieks un Roberts Ozols.

NA pārstāvji šodien pulcējās kongresā, lai apspriestu tuvākos mērķus un prioritātes, kā arī vēlētu partijas vadību.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.