Foto – LETA

Par tolaik strādājušo “ziedojumu”
 5

Pievieno LA.LV

Vienmēr ļoti trāpīgi par dažādiem iekšpolitiskiem un ārpolitiskiem jautājumiem izsakās Agris Liepiņš. Viņš tā saukto Uzvaras pieminekli iesaka nosaukt par “Krievu puļķi” (“LA”, 8.11.2013.).

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Ir bijuši arī citi ierosinājumi nosaukumam, pat ierosinājumi nojaukt šo neglīto okupāciju atgādinošo veidojumu. Tā kā nojaukšanas iespēju acīmredzot esam nokavējuši, tad, šķiet, pieņemamāks ir vairākkārt medijos izskanējušais ierosinājums uzstādīt pie pieminekļa plāksni ar paskaidrojošo tekstu latviešu, krievu un angļu valodā par padomju okupāciju un tās sekām. Domāju, ka Rīgas iedzīvotājiem ir visas tiesības šādi rīkoties, jo pieminekļa izveidei strādājošajiem atvilka obligāto “ziedojumu” vienas dienas vidējās darba algas apmērā. Tāda tolaik bija padomju demokrātijas prakse. Nevienam neko nejautāja, un nevienam arī nebija ieteicams kaut ko paust pret šo sarkano vadītāju ieceri. Tas tolaik bija pat bīstami!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.