Par trokšņu slāpētājiem. Podkāsta “Šauj garām!” 54. epizode 0

Jau vairākus gadus Latvijā atļauts lietot trokšņu slāpētājus. Lielākā daļa to mednieku, kuri lieto klusinātāju atzīst, ka šim rīkam ir tikai un vienīgi plusi.

Viedoklis
Krista Draveniece: Ne vīrs, ne Cipule jāzākā par traģisko notikumu Daugavā, patiesībā vainīgs kas pavisam cits 97
Pieci Latvijas ministri (kopš neatkarības atjaunošanas), kuri izpelnījušies vislielākās sabiedrības antipātijas. Pirmo uzminēsiet viegli!
Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kas decembrī saņems īpaši “brangas” prēmijas
Lasīt citas ziņas

Par to, kā izvēlēties trokšņu slāpētāju, par plusim un arī mīnusiem, par kopšanu un to, ko ar klusinātāju nedarīt, kur klusinātāju nepirkt un citām noderīgām lietām. Eksperta lomā “Anima libra” vadītājs un klusinātāju ražotājs Dmitrijs Kļešņins.

Video:

Klausies:

Epizode tapusi sadarbībā ar SIA “Ieroči”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.