Foto LETA/EPA

Paraolimpiskajās spēlēs iet bojā Irānas riteņbraucējs 0

Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs sestdien ar traģēdiju beidzās riteņbraukšanas sacensībs šosejā, kad pēc kritiena dzīvību zaudēja Irānas sportists Bamans Golbarnezads.

Veselam
Bez smagām saslimšanām līdz pat 70 gadu vecumam: eksperti nosauc 4 zelta vērtus paradumus
VIDEO. “Es tev seju izdauzīšu!” Rūdolfs Brēmanis skolas salidojumā kļūst ļoti agresīvs 115
Krievija izsaka draudus mums tuvai NATO valstij: runa ir par kodolieročiem
Lasīt citas ziņas

Kā vēsta Starptautiskā paraolimpiskā komiteja (IPC), tad 48 gadus vecais irāņu sportists, sacenšoties C4-5 medicīnas grupā, nobraucienā piedzīvoja kritienu, gūstot traumas.

Mediķi nekavējoties viņam snieguši palīdzību, taču ceļā uz sportistu hospitāli Golbarnezadu piemeklējusi sirdstrieka, bet drīz vien pēc nonākšanas slimnīcā viņš miris.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mirušais paraolimpietis riteņbraukšanā startēja ar kreisās kājas protēzi. Viņš ar riteņbraukšanas sportu sāka nodarboties 2002.gadā.

Riodežaneiro irāņu sportistam bija otrās paraolimpiskās spēles karjerā, jo pirms četriem gadiem viņš startēja arī Londonā.

Spēļu organizatori paziņojuši, ka svētdiem paraolimpiādes noslēguma ceremonijā par godu bojā gājušajam sportistam notiks klusuma brīdis.
LETA jau ziņoja, ka Latviju paraolimpiskajās spēlēs pārstāv 11 sportisti, kuri ir izcīnījuši četras medaļas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.