Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Ieva Makare/LETA

Pārbaudīts knifs, kā vienkārši iztīrīt pieputējušus radiatorus 12

Radiatori ar laiku ļoti pieput, bet tos iztīrīt var šķist neiespējamā misija. Tomēr labi var noderēt paštaisīts rīks no garāžā priekšmetiem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 76
Lasīt citas ziņas

Sausā tīrīšana – putekļus pūšot, sūcot vai citādi mehāniski cenšoties ar kādu priekšmetu izbirstēt no ļoti šaurajām radiatoru konstrukcijas starpām un līkločiem – parasti tikai izplata putekļus pa visu telpu, ir laikietilpīga un ne vienmēr efektīva. Radiatoru tīrīšanai var noderēt paštaisīts rīks no garāžā vai šķūnītī atrodamiem priekšmetiem.

Metāla profila gabalu (der arī lietusūdens teknes posms), kam viens gals noslēgts, ar kādu dēli vai citu priekšmetu nostiprina, lai tas no apakšas piekļaujas radiatoram, bet profila (vai teknes) brīvo galu ievieto lēzenā bļodā vai plastmasas spainī, kam izgriezts robs vajadzīgajā augstumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad konstrukcija nostiprināta, no radiatora augšas lej ūdeni, kas kopā ar visiem putekļiem pa reni iztecēs spainī.

Ik pa laikam spainis jāiztukšo, jāliek atpakaļ un jāatkārto skalošana, līdz radiators ir tīrs.

Iespējams, kāda lāse ūdens nopilēs uz grīdas, tāpēc drošības labad pirms tīrīšanas var noklāt kādu dvieli vai kartona gabalu, taču kopumā šāda tīrīšana ir ērta un nebūt nav ķēpīga. Lieti noder, lai izskalotu radiatorus pēc telpas remontdarbiem.


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.