SIA “Piche” industriālo parku “Green park” sola vēl zaļāku un energoefektīvāku.
SIA “Piche” industriālo parku “Green park” sola vēl zaļāku un energoefektīvāku.
Publicitātes vizualizācija (LB Piche)

Latvijas energoefektīvākais un kvalitatīvākais industriālais parks pārdots, lai būvētu vēl efektīvāku 0

Industriālajā parkā “Lidostas parks” iekārtojis trīs lielus uzņēmumus – “Printful”, “MGI” un “ELKO” – un 20. novembrī par 19 miljoniem pārdevis to Baltijas vadošajam nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldītājam AS “East Capital Real Estate”, SIA “Piche” ķēries pie nākamo industriālo parku būvniecības ar kopplatību 150 000 m2.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas

Kaut arī ēkas pārdotas, “Piche” turpinās apsaimniekot šo parku vēl piecus gadus.

“Lai turpinātu “Piche” stratēģisko attīstību un realizētu vairākus Latvijas megaprojektus, kā, piemēram, “Green park” (58 000 m2) un nākamās “Lidostas parka” kārtas (90 000 m2), mēs pieņēmām lēmumu pārdot Latvijas energoefektīvāko un kvalitatīvāko parku,” lēmumu pamato būvuzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī “Green park”, kas vēl tuvāk lidostai, tiek reklamēts kā “ultraenergoefektīvs” ar pielāgojamām telpām. Uzbūvētajā parkā ir LED gaismas, bet jaunajā “zaļajā parkā” tās visas tiek solītas programmējamas, dimmējamas, vadāmas no planšetdatora, sniedzot par 30% lielāku efektivitāti.

Vēja turbīnas un saules paneļi vēl vairāk samazinās telpu apsaimniekošanas izmaksas, sola Pēteris Senkāns. Tikšot izbūvēta piekļuves un laika kontrole, kas uzņēmuma vadībai ļaus kontrolēt katra darbinieka darbā pavadīto laiku un kontrolēt katra darbinieka pieeju telpām.

Būvnieks industriālo parku sola nodot ekspluatācijā nākamā gada trešajā ceturksnī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.