Publicitātes foto
Limuzīnā ir iebūvēts baseins un citas ērtības. Kā izskatās pasaulē garākais auto? 0
Kristīne Liepiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”
Neriskējiet ar savu veselību! Šos pārtikas produktus pēc derīguma termiņa beigām nekādā gadījumā nedrīkst lietot uzturā
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Dailes teātrī jaunas sejas, bet kādai zvaigznei durvis aizveras pavisam. Žagars neslēpj: “Diemžēl viņa nav pieprasīta”
ASV restaurēta pasaulē garākā automašīna, kas nosaukta par “Amerikāņu sapni”. Limuzīna garums ir 30,54 metri (parasta vidējās klases automašīna ir aptuveni četrus metrus gara).
Limuzīns var uzņemt 75 pasažierus, tajā ir iebūvēts baseins un citas ērtības. Tiesa gan, uz ceļa tas īsti nevar rādīties, jo auto ir pārāk garš, lai ar to varētu droši manevrēt.



