Foto: LETA

Pauls: Aminata savu darbu izdarījusi labi, bet grūtākais vēl priekšā 2

Pievieno LA.LV

Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Vīnē Aminata savu darbu ir izdarījusi labi, taču grūtākais vēl ir priekšā, sacīja komponists Raimonds Pauls, komentējot Aminatas iekļūšanu Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

VIDEO. FOTO. Neveikls un atmaskojošs mirklis. Putina apsargs netīšām pārāk skaļi izrunājas kameru priekšā
Kokteilis
Šajos mēnešos dzimušie cilvēki pirms 2026. gada beigām piedzīvos spēcīgu garīgo atmodu 2
Receptes
Vai jūras sāls ir veselīgāks par parasto sāli? Zinātnieki skaidro atšķirības 7
Lasīt citas ziņas

“Lūk, ko nozīmē skaisti, ar efektiem noformēts priekšnesums – rezultāts ir,” par Aminatas sniegumu izteicās Pauls. Pēc viņa domām, Aminatas šovs bija efektīgs, it sevišķi – viņas sarkanā kleita. “Atšķirībā no citām reizēm šoreiz šova veidotājiem nevar pārmest bezgaumību,” sacīja Pauls.

Pauls arīdzan uzsvēra, ka padarīts ir tikai pirmais darbs, kam jāseko otram. Pēc komponista domām, Aminatai finālā būs grūti, jo konkurence būs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Konkrētu vietu prognozēt Pauls neapņēmās. Viņš sacīja, ka cerēt uz Aminatas iekļūšanu pirmajā pieciniekā, iespējams, būtu pārdroši, bet pirmajā desmitniekā Aminata iekļūt varētu. Tāpat maestro novēlēja dziedātājai veiksmi.

Pauls arī norādīja, ka šoreiz Eirovīzijas priekšnesumi tika sevišķi labi paspilgtināti ar vizualizācijām, savā ziņā tās padarot par pamanāmāko priekšnesuma elementu.

Kā ziņots, vakar Latvijas pārstāve Aminata iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, tādējādi pieliekot punktu neveiksmju sērijai, kas Latvijas mūziķus šajā konkursā skārusi pēdējos gados.

Eirovīzijas fināls notiks 23.maijā. Aminata tajā piedalīsies ar savu dziesmu “Love Injected”. Finālā par uzvaru sacentīsies 27 dalībvalstu pārstāvji.

Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisinās jau 60.reizi. Latvijai tajā uzvaru ir atnesusi dziedātāja Marija Naumova.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.