Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: EPA/SCANPIX

Pavļuts skaidro, vai Latvijā tiks noteikts Covid-19 sertifikāta termiņš 235

Pievieno LA.LV

Vai Latvijā tiks noteikts Covid-19 sertifikāta termiņš? Televīzijas TV24 raidījumā “Uz līnijas” atbildi sniedz veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
“Ibio!” Ilze Viņķele ir uzvilkusies par Dombura raidījumā dzirdēto 14
Latvijas uzņēmēja realitāte: “Tā vietā, lai ļautu strādāt, VID atsūtījis 10 vēstules, ierosinājis 2 lietas, piemērojis sodu un bloķējis kontu…” 5
Lasīt citas ziņas

“Nē, Latvija šādu soli neplāno. Ir atsevišķas Eiropas Savienības dalībvalstis, kuras tām vien zināmu iemeslu dēļ šādus termiņus ir noteikušas. Latvija to neplāno darīt! Un arī vairums Eiropas Savienības dalībvalstu to nav izdarījušas,” iedzīvotāju satraukumu kliedē ministrs.

Viņš komentē arī izskanējušo viedokli, ka sertifikātu sistēma ir izveidota tikai uz gadu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jā, ES likums regulē pieņemt uz gadu, bet tā doma tekstā, kas tur rakstīta, ka viņu var pagarināt. Visticamāk, arī pagarinās. Tā kā šobrīd nav pamata uztraukties, ka sertifikāti varētu izbeigties,” norādīja Pavļuts.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.