Aigars Grāvers kopā ar sievu Aiju Strazdiņu.
Aigars Grāvers kopā ar sievu Aiju Strazdiņu.
Foto: ekrānuzņēmums/Facebook.com

Pēc 14 gadiem laulībā: Aija Strazdiņa un Grāvers plāno palikt draugi 0

Pazīstamā pašmāju režisore Aija Strazdiņa gada izskaņā devās savā 2018. gada 30. ceļojumā, un vēl joprojām atrodas Maltā kopā ar bērniem, dēliem Adrianu un Albertu. Taču nu jau oficiāli apstiprināta informācija, ka Aijas Strazdiņas un mūziķa, grupas Jumprava mūziķa Aigara Grāvera 14 gadus ilgā laulība esot uz izjukšanas robežas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Gada pirmajā dienā, 1. janvārī, Aija savā Facebook profilā rakstīja: “Jaunais gads būs tik laimīgs, cik laimīgi būsim mēs paši.”

Ceļojuma iedvesmota, viņa arī citē Ērihu Mariju Remarku: “Sapņus nevajag glābt. Vajag gan. Ko tad citu? Ticību. Sapņi rodas no jauna.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Aija žurnālam “OK!” atklājusi: “Ja cilvēki prasa: “Kas notika?”, saku: “Nekas!” Vienkārši lēnām izsecināju… Varim Vētram ir dzejolis par mīlestību, ka tu katru dienu to sev pielaiko. Tas ir arī mans stāsts – skaties, vai deri un vai man der, un izdari secinājumus.”
Viņa arī iedrošina ikvienu, kas vēlas tikt vaļā no neveiksmīgām attiecībām, salīdzinot to kā peldēšanu ar pie kājas piesietu akmeni, kas velk uz leju.

Arī Aigars Grāvers apstiprina, ka abu laulība ir uz izjukšanas sliekšņa, taču žurnālam “Privātā Dzīve” Aigars neslēpj, ka, iespējams kaut kas vēl var mainīties, jo oficiāli nekādi papīri vēl nav parakstīti.

Neskatoties uz to, Aija gan atzinusi, ka cer un ir pārliecināta, ka abi ar Aigaru paliks draugi un šķiršanās notiks bez aizvainojumiem.
Vēl pavisam nesen, neilgi pēc Jāņa Bukuma albuma prezentācijas, Aija nāca klajā ar paziņojumu, ka vīrieša seksīgākais orgāns ir balss.

Turklāt, viņa savā Facebook profilā rakstīja: “Mammīt mīļo, jūs zināt, kāda viņam balss?! Jānis varētu lasīt telefona grāmatu – un es klausītos no vāka līdz vākam. Vai pieteikt tramvaja pieturas – tad “Rīgas satiksmei” būtu problēmas, jo tantes (es tajā skaitā) brauktu pa apli, pa apli vien un ārā kāptu tikai īpašās dienās (nevis tajās, ko daži no jums tagad padomāja, bet valsts svētkos, piemēram, jo dažbrīd taču ierunātos klusa sirdsapziņa – hei, mīļā, tev taču ir bērni un/vai kaķis, attopies!).”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.