Foto – AFP

Pēc Merkeles Grieķiju apmeklēs arī Francijas prezidents 0

Francijas prezidents Fransuā Olands sekos Vācijas kancleres Angelas Merkeles piemēram un arī ieradīsies vizītē Grieķijā, paziņoja Grieķijas premjerministra Antona Samara birojs.

Reklāma
Reklāma
Pataisīja par muļķi: kas pārliecināja Trampu mainīt viedokli par Putinu? Atklājas intriģējošas aizkulišu detaļas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 1
Trampa dzīvībai draud briesmas: bijušais ASV Nacionālās drošības padomnieks atklāj kāda terora tīkla “slepkavību sarakstu”
Lasīt citas ziņas

“Viņš ieradīsies, bet mēs nezinām datumu vai oficiālo programmu,” norāda informācijas avots premjera birojā. Kā ziņots, Merkele Atēnas apmeklēja 9. oktobrī, savas vizītes laikā cildinot Grieķijas reformas un atkārtojot, ka viņas mērķis ir paturēt Grieķiju eirozonā. Tādējādi šī bija pirmā Merkeles vizīte Grieķijā, kopš šo valsti pirms trim gadiem skāra smagā parādsaistību krīze. Taču kancleres ierašanās Grieķijā tika sagaidīta ar plašām protesta akcijām, kurās piedalījās aptuveni 30 tūkstoši cilvēku, lai paustu savu neapmierinātību pret taupības pasākumiem, kurus slavē Merkele.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.