Foto EPA/LETA

Pēc nedēļas gaisa temperatūra atkal var noslīdēt zem -10 grādiem 0

Pēc dažām siltām dienām 15.martā Latvijā atsāks ieplūst arktiskais gaiss, liecina jaunākās prognozes.

Reklāma
Reklāma
Tas sāksies 6. jūlijā un ilgs 30 dienas pēc kārtas: Eiropā gaidāmi laikapstākļu pavērsieni un anomālijas
RAKSTA REDAKTORS
“Sludinājumā minētais atalgojums bija 3100 eiro…” darbinieks neizpratnē par sludinājumā minēto un reālo atalgojumu
Kokteilis
Kā tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Lasīt citas ziņas

Tuvākajās diennaktīs laiks būs silts, daudzviet nokusīs sniegs, gaisa temperatūra var sasniegt +10 grādu atzīmi. Brīžiem nedaudz līs un pastiprināsies dienvidaustrumu vējš.

Saskaņā ar pašreizējo “Global Forecast System” prognozi ceturtdien, 15.martā, vējš mainīs virzienu un no ziemeļiem pamazām ienāks aukstāks gaiss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktīs marta otrajā pusē brīžiem prognozēta gaisa temperatūras pazemināšanās zem -10 grādiem. Lai gan saules spīdēšanas ilgums jau pārsniegs 12 stundu, dažās aukstākajās dienās gaisa temperatūra ēnā nepakāpsies virs nulles.

Turpmākajās nedēļās iespējami vairāki aukstuma viļņi, starp tiem – siltāks laiks un nokrišņi, tajā skaitā sniegputeņi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.