REUTERS

“Penguins” izcīna trešo uzvaru Stenlija kausa finālā 0

Pitsburgas “Penguins” komanda pirmdien ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) izbraukumā apspēlēja Sanhosē “Sharks” spēlētājus un nokļuva viena panākuma attālumā no triumfa Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.
Finālsērijā līdz četrām uzvarām “Penguins” komanda izvirzījusies vadībā ar rezultātu 3-1.

Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 531
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

Pirmdienas spēlē pirmajās divās trešdaļās “Penguins” labā precīzi meta Īens Kols un Jevgēņijs Malkins, kas ļāva izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0. Zīmīgi, ka Kols pirmdien guva savus pirmos vārtus NHL karjerā, kurā kopā šī viņam bija 105.spēle.
Kaut 12 minūtes pirms pamatlaika beigām mājiniekiem vienus vārtus atguva zviedrs Melkers Karlsons, pamatlaika beigās pieredzējušais Ēriks Fērs izmantoja izgājienu pret vārtiem un pielika punktu “Penguins” uzvarai.

Līdz ar to Pitsburgas komanda jau ceturtdien savā laukumā varēs nodrošināt pirmo Stenlija kausu kopš 2009.gada.
Savukārt “Sharks” Stenlija kausa finālā piedalās pirmoreiz vēsturē.