Ekonomika
Bizness

Pērn “Samsung Electronics Baltics” Baltijā pārdeva vairāk nekā 800 000 mobilo ierīču0

Publicitātes foto

“Samsung Electronics Baltics” pagājušajā gadā Baltijas valstīs pārdeva vairāk nekā 800 000 mobilo ierīču, tostarp viedtālruņus, planšetdatorus, viedpulksteņus un citas ierīces, pastāstīja elektronisko ierīču ražotāja “Samsung Electronics Baltics” Informācijas tehnoloģiju (IT) un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā Jurijs Bušmaks.

Viņš norādīja, ka “Samsung” galvenajām viedtālruņu jeb “flagship” sērijām, kurās ietilpst jaunākie “Galaxy S” un “Note” viedtālruņi, pārdošanas apmērs Baltijas valstīs 2019.gadā pieaudzis par 20%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kas ir līdz šim augstākais rezultāts gan “Galaxy S”, gan “Note” sērijā.

Bušmaks atzīmēja, ka “Samsung” 2019.gadā turpināja strādāt arī pie produktu portfeļa attīstīšanas un patlaban piedāvā pārdomātu un vispusīgu ierīču klāstu – sākot ar A sēriju, kas ir paredzēta gan jauniešiem, gan praktisku un funkcionālu tālruņu lietotājiem un ir vidējā cenu kategorijā, turpinot ar S sēriju, kas ir moderni un ļoti tehniski spēcīgi viedtālruņi, līdz pat “Note” sērijai, kura veidota pamatā profesionāļiem, kuriem ikdienā nepieciešams jaudīgs viedtālrunis un “SPen” irbulis.

Viņš skaidroja, ka sakārtotais piedāvājums veicinājis arī pārdoto ierīču skaita pieaugumu par 10% visās mobilo ierīču kategorijās. Pieaug arī “premium” cenu segmenta tālruņu popularitāte. “2019.gadā gan neizdevās Latvijas tirgū piedāvāt salokāmos viedtālruņus, kas globāli izpelnījās lielu uzmanību, taču strādāsim, lai šos ilgi gaidītos tehnoloģiju jaunumus nogādātu līdz Baltijas tirgum 2020.gadā,” atklāja Bušmaks.

Savukārt planšetdatoru segmentā, kas pats par sevi patlaban ir stagnējošs tirgus, “Samsung” tirgus daļu Baltijas valstīs izdevās palielināt par vairāk nekā 10%, pamatā pateicoties produktu klāsta restrukturizācijai, pastāstīja Bušmaks.

LETA jau ziņoja, ka “Samsung Electronics Baltics” 2018.gadā strādāja ar 312,087 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 76,5% un bija 7,548 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3,703 miljoni eiro. “Samsung Electronics Baltics” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Samsung Electronics Benelux”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.