Foto-LETA/AFP

Pie “Microsoft” biroja Atēnās eksplodē neliels spridzeklis 1

Pievieno LA.LV

Pie ASV tehnoloģiju giganta “Microsoft” biroja Atēnās pirmdien eksplodējis neliels spridzeklis, nodarot nelielus bojājumus, taču neviens cilvēks nav cietis.

Kokteilis
Šajos mēnešos dzimušie cilvēki pirms 2026. gada beigām piedzīvos spēcīgu garīgo atmodu
Veselam
Aizmirstiet par tunci: 5 lētāki produkti, kas ir īstas Omega-3 bumbas
TV24
Pirms desmit gadiem Latvijā bija bums, tagad – gandrīz neviens nepērk: eksperte stāsta, kā izzudis vesels biznesa virziens
Lasīt citas ziņas

Pie ēkas uzstādīts paštaisīts spridzeklis, kas būvēts no diviem gāzes baloniem. Sprādzienā bojāta ieeja ēkā.

“Microsoft” birojs Grieķijas galvaspilsētā reiz jau spridzināts 2012.gadā, kad anarhistu grupējums, kas sevi dēvē par Neformālās anarhistu federācijas starptautisko revolucionāro fronti, ēkas ieejā ietrieca ar degmaisījumu piekrautu mikroautobusu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.