Foto – Shutterstock

Piecas lietas, kā sliktu dienu padarīt gaišāku 1

Vasara vairs nav aiz kalniem, bet tas nenozīmē, ka mūs nenonāmāc stress. Patiesībā daži no mums jūtas pat vēl nogurušāki, jo ir jānes papildus to cilvēku darba nasta, kuri ir devušies divu nedēļu atvaļinājumā. Kādam jaunajam uzņēmējam šis posms ir bijis viens no strespilnākajiem, jo viņš centās savākt līdzēkļus, kad, šķiet, ikviens investors bija izbraucis brīvdienās.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Lai arī kas radītu tev stresu, tev nav jāļauj tam izbojāt tavu dienu vai dzīvi. Piecus veidus, kā veiksmīgi cilvēki tiek galā ar ikdienas nospiestību, iesaka resurss fithacker.com.

1. Grūtāko izdari vispirms
Šo es iemācījos no žurnāla Cosmopolitan redaktores Helēnas Braunas, un es to nekad neaizmirsīšu. Katru rītu viņa pārliecinājās, ka visnepatīkamākie pienākumi ir ieplānoti pirmie, lai tas būtu runāt ar nepatīkamu klientu, vai darbinieka atlaišana. Līdzko esi ticis galā ar nepatīkamajiem uzdevumiem, tu ar prieku skatīsies uz turpmāko dienu, un tās sapulces neizskatīsies tik nepatīkamas.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Ieplāno “es” laiku
Džefs Veiners, “LinkedIn” priekšsēdētājs, apgalvo, ka cenšas dienā ieplānot 45 minūtes, lai pastaigātos un apdomātos. Tas palīdz iztukšot prātu. Bez e-pastiem, zvaniem, runāšanas – tikai domāšana. Tu varbūt domā, ka tev nav tādas izdevības to darīt katru dienu, bet, ja vari atrast pāris šādus brīžus visas nedēļas garumā, tu jutīsies daudz labāk. Būt jaunajam uzņēmējam nozīmē redzēt gan mežu, gan kokus, un bieži vien mēs attopamies iesprūduši starp kokiem visas dienas garumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.