Foto: Pixabay

Piecas zodiaka zīmes, kas pa dzīvi soļo kā uzvarētāji 0

Par mūsu panākumiem dzīvē atbild ne tikai gēnu kopums, iegūtā audzināšana, bet arī zvaigžņu stāvoklis dzimšanas brīdī. Planētu ietekme izpaužas prasmē sasniegt izvirzīto mērķi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Uzzināsim, kuras zodiaka zīmes pa dzīvi soļo kā uzvarētāji.

Auns – Fortūnas mīlulis

Auns ir ne tikai pirmā zodiakālā apļa zīme, bet arī līderis starp uzvarētājiem. Fortūna ir izvēlējusies viņu par savu mīluli. Auna dzīslās tek asinis ar uguni. Aunu nav iespējams ne apturēt, ne novirzīt uzņemtā kursa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mērķtiecīgie Auni ir spējīgi pārvarēt jebkuru šķērsli, pat nepamanot to, vai arī ar pieri izsisties cauri šķērslim.

Auns ir dāsni apveltīts ar mutuļojošu enerģiju, kas plūst pāri malām. Nesatricināms gribasspēks, tieksme būt pirmajā vietā ļauj šīs Uguns zīmes pārstāvjiem gūt sportiskas uzvaras, sasniegt olimpiskus rekordus.

Virzība uz priekšu ir galvenais šīs zodiaka zīmes princips. Turklāt Auniem nav svarīgi, vai tā būs mierīga konkurentu apsteigšana, vai iešana pāri līķiem.

Ja Auns piedzīvo zaudējumu, viņš sākumā ieslīgst smagā, bet neilgā depresijā, bet pēc tam uztver sakāvi kā stimulu jaunām uzvarām.

Lauva – karaliskais uzvarētājs

Lauvas ir nākuši šajā pasaulē, lai uzvarētu un valdītu. Saule pavada viņus visu dzīvi, apvelta ar stingrību, nesatricināmību, palīdz pārvarēt visas grūtības un, sasniedzot mērķi, pavirzīties vēl tālāk.

Šie dabas dotie līderi nezina miera, viņi tiecas uzzināt, kas ir tur, Zemes malā, un vai ir iespējams pārbīdīt horizontu.

Lauva iet pa dzīvi cienīgi un pārliecinoši, nepievēršot uzmanību konkurentiem. Viņš redz mērķi, ignorē šķēršļus.

Ticība sev ir viņa uzvaru pamats, patiesa uzvarētāja dzīvē nav vietas šaubām. Lauvas var veiksmīgi darboties jebkurā sfērā, tās gūst panākumus karjerā un sabiedriskajā dzīvē.

Svarīga Lauvu panākumu daļa ir pozitīva attieksme, ticība labākai nākotnei. Cilvēki, kas dzimuši šajā Saules aizgādnībā esošajā zodiaka zīmē, prot ne tikai veidot plānus un stratēģijas, bet arī veiksmīgi īstenot tās dzīvē.

Skorpions – nežēlīgais uzvarētājs

No visām zodiaka zīmēm Skorpions tiek uzskatīts par īpaši spēcīgu, nežēlīgu, kaislīgu. Viņa dzīves moto “visu vai neko” ļauj Skorpionam gūt uzvaras. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir līdera liktenis, viņu dzīve ir pilna episka mēroga notikumiem.

Reklāma
Reklāma

Skorpionam nepastāv šķēršļi un grūti jautājumi, viņš gūst gandarījumu no barjeru pārvarēšanas. Sāncensības gars ļauj viņam iegūt līderpozīcijas visās dzīves jomās.

Prasme koncentrēties uz sevi, savām vēlmēm un vajadzībām ved Skorpionu pretim triumfam. Neticami attīstītā intuīcija sniedz iespēju kontrolēt savu likteni, pasaka priekšā, uz kuru pusi virzīties, kādas virsotnes iekarot.

Skorpions ir apveltīts ar izturību, kas palīdz viņam pārdzīvot sakāves un atdzimt kā feniksam no pelniem. Neveiksmes norūda šīs zodiaka zīmes pārstāvjus, apvelta viņus ar gribu gūt jaunas uzvaras.

Mežāzis – darbu mīlošais uzvarētājs

Mežāzis spēj gūt satriecošas uzvaras gan lietišķajā, gan personiskajā dzīvē. Viņš nekad neapstājas, nenovirzās no uzņemtā kursa un neiegrožo sevi. Cenšas pacelties arvien augstāk, kamēr nesasniedz virsotni.

Mežāža uzvaru pamatā ir neticama darba mīlestība, kura sakņojas stiprā gribasspēkā, nesalaužamā raksturā.

Pēc Mežāža domām, panākumi par 99% atkarīgi no iepriekš izstrādāta plāna, pēc kura viņš virzās uz mērķi. Šajā ceļā Mežāzis neiesaistās cīņā ar konkurentiem, netērē spēkus kaujai, bet pārliecinoši, mierīgi, lai gan lēni iet pretim uzvarai, atstājot sāncenšus tālu sev aiz muguras.

Mežāzim nav raksturīgi impulsīvi lēmumi, nepamatots risks. Izturība, spēja saglabāt aukstasinību ļauj viņam nonākt uzvarētāju rindās.

Strēlnieks – veiksmīgais uzvarētājs

Strēlniekiem nevajag pielikt tādas pūles kā Mežāžiem, lai kļūtu par uzvarētājiem. Strēlnieki iekļaujas tajā cilvēku kategorijā, par kuriem saka, ka viņi dzimuši laimes krekliņā.

Šīs dzīvi mīlošās zodiaka zīmes pārstāvji tic, ka viņiem nav nekā neiespējama, vajag tikai nedaudz pacensties, lai gūtu uzvaru.

Strēlniekiem bieži vien veicas loterijās, veiksmi viņi uzskata kā pašu par sevi saprotamu. Viņi pamanās trāpīt desmitniekā, tikpat kā nemērķējot. Strēlniekam uzvara ir patīkams papildinājums aizraujošajā ceļojumā ar nosaukumu “dzīve”.

Pat neveiksmes Strēlnieki uztver ar viņiem piemītošo optimismu. Reiz sajūtot uzvaras garšu, Strēlnieks pieliks visas pūles, lai no jauna baudītu triumfu.

Lai cik veiksmīga nebūtu jebkura zodiaka zīme, atceries, ka labākais veids, kā gūt uzvaru, ir vadīties pēc principa: “Mani nevar uzvarēt – es nesacenšos!”

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.