Latvijā
Politika

Pieci Krievu savienības deputātu kandidāti izsaukti uz pārrunām DP8

Foto: LETA

Pieci Latvijas Krievu savienības (LKS) 12.Saeimas deputātu kandidāti izsaukti uz pārrunām Drošības policijā, pastāstīja viens no LKS līdzpriekšsēdētājiem Miroslavs Mitrofanovs.

Visi pieci kandidāti, kas ir arī LKS biedri, Drošības policijā ieradušies pagājušajā nedēļā, lai piedalītos neoficiālās pārrunās, paskaidroja partijas līdzpriekšsēdētājs.

Viens no tiem ir Pāvels Prozors, kurš kandidēs Latgales vēlēšanu apgabalā, kā arī Aleksandrs Kuzmins, kurš startēs Rīgā.

Viņš uzskata, ka pret LKS tiek vērsta plaša kampaņa, lai vājinātu partijas sarakstu Saeimas vēlēšanās.

“Pirms nevienām citām vēlēšanām nekas tāds nenotika,” sacīja Mitrofanovs.

LKS līderi Saeimas vēlēšanās būs Mitrofanovs, Jurijs Zaicevs, Ludmila Ušakova, Aleksandrs Filejs un Elita Kosaka.

Mitrofanovs būs saraksta līderis Rīgas vēlēšanu apgabalā. Pirmajā desmitniekā Rīgas vēlēšanu apgabalā tāpat ir Irina Cvetkova, Jakovs Pliners, Vladimirs Buzajevs, Einārs Graudiņš, Jeļena Bačinskaja, Aleksandrs Kuzmins, Natālija Jelkina, Edvīns Puķe un Vladislavs Rafaļskis.

Latgales vēlēšanu apgabalā saraksta līderis būs Daugavpils domes deputāts Jurijs Zaicevs, kuram seko Aleksandrs Livčaks, Irina Boļšakova, Aleksejs Vasiļjevs un Anatolijs Pušņakovs. Zemgales saraksta augšgalā ir Ludmila Ušakova, kurai seko Viktors Gušins, Valentīna Kudrjavceva, Nikolajs Starikovs un Makims Galkins.

Tikmēr Vidzemes sarakstā ir Aleksandrs Filejs, Andrejs Tolmačevs, Ludmila Rodionova, Fjodors Krupenkins un Ivans Jengaševs. Savukārt Kurzemes saragsta līdere ir Elita Kosaka, kurai seko Helena Gavriloviča, Ilona Titorenko, Kuldmila Polinova un Vladimirs Vlasovs.

Saistītie raksti

LKS norāda, ka vēlēšanu sarakstos, kopā ar partijas locekļiem, ir arī tādu organizāciju, kā Nepilsoņu kongress, Latvijas Krievu kopiena, kustības “Sargāsim mūsu bērnus”, sabiedriskā kustība “Forštate”, Denacionalizēto māju iedzīvotāju asociācijas un Baltijas vēsturisko un sociālpolitisko pētījumu centra “Projekts Eiropa”, pārstāvji.

Partijas galvenie priekšvēlēšanu kampaņas mērķi būs cīņa ar etnisko diskrimināciju, oficiālas valodas statusa panākšana krievu valodai, izglītība krievu valodā visos līmeņos, tradicionālo ģimenes vērtību aizsargāšana, nepilsoņu jautājuma atrisināšana un labu attiecību panākšana starp Krieviju un Latviju.

12.Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.