Piektdien kļūs vēl nedaudz karstāks 0

Pievieno LA.LV

Piektdien Latvijā gaiss sakarsīs līdz +27..+31 grādam, prognozē sinoptiķi.

Veselam
Par sirds un asinsvadu veselību var rūpēties arī ar uzturu: 7 produkti, kurus vērts iekļaut ēdienkartē
“Lai cik dīvaini tas izklausītos…” Pēc skandāla ar policiju Strazdiņš paziņo par nodarbošanās maiņu
Nopietns incidents Vācijā: drons ar sprāgstvielām ietriecas lidmašīnas spārnā 26
Lasīt citas ziņas

Visā valstī spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra izsludinātais dzeltenās pakāpes brīdinājums par stipru karstumu.

Laiks būs pārsvarā sauss un saulains. Pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš, dienā valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms mērens dienvidvējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Minimālā gaisa temperatūra naktī uz piektdienu būs +10..+17 grādi, Kurzemē un Vidzemes piekrastē līdz +19 grādiem.

Arī Rīgā gaidāma saulaina un karsta piektdiena. Naktī pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +18 grādiem, dienā vējš kļūs mērens un gaiss sakarsīs līdz +29..+30 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.