Foto: SIPA/Scanpix/LETA
Piektdien slimnīcās ievietoti 85 Covid-19 pacienti 4
Latvijas slimnīcās piektdien ievietoti 85 Covid-19 pacienti, savukārt 78 sasirgušie izrakstīti, kopējam pacientu skaitam stacionāros samazinoties no 583 līdz 581 pacientam, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
“Mēs gribam saprast,” Lavrovs vēršas pie Trampa un pieprasa skaidrojumu
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
9
No stacionētajiem pacientiem 498 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, savukārt 83 – ar smagu slimības gaitu.
Kopumā līdz šim no slimnīcām Latvijā izrakstīti 24 251 Covid-19 pacienti.
VIDEO. Drīz sāks arī braukt ar skrejriteņiem? Polijā iemūžināts, kā milzīga mežacūku ģimene priekšzīmīgi šķērso gājēju pāreju
Zelenskis vēršas pie Lukašenko ar aicinājumu: “Tam nav nekādas jēgas…”
“Uzcep magoņmaizi!” Par narkotiku pārvadāšanu notiesātais Priverts puskails kacina sabiedrību ar jociņiem
“Valdība māna mūs un mēs mānām valdību!” Brante emocionāli par to, ka nedrīkst cilvēkiem likt dzīvot mūžīgi aizliegumos
“Amerikā ārsti, kuriem ir omikrons vieglā formā, turpina strādāt,” Aizsilniece norāda, kāpēc Latvija atkal “iebremzē”
Neviena valsts to vairs nespēj! Dumpis par testēšanu un omikronu



