Pabriks: Pieteikties uz “AstraZeneca” vakcīnām, no kurām atsakās Dānija, ir ļoti pareizs lēmums 81

Pievieno LA.LV

Vai Latvijas pieteikšanās uz tām “AstraZeneca” vakcīnām, no kurām atsakās Dānija, ir pareiza rīcība? Uz šo jautājumu kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” atbildēja aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
Lasīt citas ziņas

Viņš teica, ka šajos laikos tas esot pilnīgi pareizi. “Protams, šajos apstākļos noteikti!”

Tas skaidrojams ar to, ka patlaban ir vakcīnas, kas ir pasūtītas iepriekš, bet vēl nav piegādātas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tās vakcīnas ir pasūtītas nākotnē daudz, bet cilvēkiem viņas ir viņas trūkst šodien, nevis pēc mēneša,” atzīmēja Pabriks.

Un ja Latvija var iegūt šis vakcīnas jau šobrīd, tad, protams, ka pieteikties uz tām ir pareizi, uzsvēra Pabriks.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.