Foto: Ted S Warren/AP/SCANPIX/LETA

Pirmais cilvēks pasaulē saņēmis Covid-19 vakcīnu 1

Pievieno LA.LV

ASV 44 gadus vecā divu bērnu māte no Sietlas Dženifera Hallere kļuvusi par pirmo cilvēku pasaulē, kura saņēmusi eksperimentālo vakcīnu pret koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19.

Kokteilis
Par šajos mēnešos dzimušajiem mēdz teikt – viņiem ir “zelta sirds” 1
NATO atbild uz Krievijas pārmetumiem Latvijai par Ukrainas dronu uzbrukumiem – arī ASV nāk klajā ar paziņojumu 3
Gaisa trauksme Lietuvā: uz patvertnēm steidzami nogādāts prezidents un citas augsta mēroga amatpersonas 49
Lasīt citas ziņas

Vakcīna “mRNA-1273” izstrādāta Sietlā bāzētā pētnieciskā institūtā sadarbībā ar biotehnoloģiju uzņēmumu “Moderna”.

Pirms tam pretlīdzeklis jau veiksmīgi testēts pie dzīvniekiem. Kā ziņo mediji, pirmā injekcija izdarīta 16. martā, bet atkārtoti to izdarīs nākamnedēļ.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visu šo laiku Hallerei, kas brīvprātīgi pieteikusies un parakstījusi 45 lappušu dokumentu, kurā atsakās no jebkurām pretenzijām saslimšanas gadījumā, ir rūpīgi jāfiksē savas izjūtas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.