Foto – Andrejs Eglītis

Pirmdien vietām nedaudz līs, gaisa temperatūra līdz +10 grādiem 0

Pievieno LA.LV

Pirmdienas rītā Latvijā palielinās mākoņu daudzums, valsts lielākajā daļā debesis jau apmākušās, bet nav ievērojamu nokrišņu, liecina meteoroloģiskā informācija.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Pūš lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra +3..+7 grādi.

Rīgā mākoņains laiks, neliels dienvidu vējš. Gaisa temperatūra +5 grādi; lidostā “Rīga” naktī reģistrēti +2 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks un vietām nedaudz līs. Pievakarē debesis no rietumiem sāks skaidroties.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš, gaisa temperatūra būs +5..+10 grādu.

Vēlā vakarā zem skaidrām debesīm sāks veidoties migla un apledojums uz autoceļiem.

Dienas gaitā Rīgā mākoņu sega kļūs biezāka, var nokrist dažas lietus lāses. Vējš iegriezīsies no rietumiem, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +9 grādiem.

Laikapstākļus galvenokārt ietekmē anticiklons, no ziemeļrietumiem tuvojas vāja aukstā atmosfēras fronte. Atmosfēras spiediens ir 761-764 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī, tas paaugstināsies.

[meteoweather_map]

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.