Pirmie vārti 2

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

5 datumi, kuros dzimst vislielākie egoisti 3
VIDEO. Lizuma puses autoavārijā bojā gājušās meitenes klases audzinātāja: “Visi esam dziļās sērās…” 38
Aizmirsti par brīnumdiētām! Pētījums atklāj 6 pavisam vienkāršus noslēpumus efektīvai svara zaudēšanai

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadīts šosezon pirmais duelis starp divu latviešu pārstāvētajām komandām – Rūdolfam Balceram un Floridas “Panthers” viesos ar 4:3 pārspējot Bufalo ­”Sabres” ar Zemgu Girgensonu ierindā.

Balceram nebija veiksmīga spēle, jo 12 minūtēs, ko pavadīja laukumā, viņš nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2. Tikmēr Girgensons spēlēja par pusminūti mazāk, toties pirmā puslaika beigās guva “Sabres” otros vārtus, tobrīd panākot neizšķirtu 2:2. Zemgum tas bija pirmais precīzais metiens sezonā un 72. vārti NHL karjerā.

Spēli viņš noslēdza ar lietderību +1, bet “Sabres” tomēr bija švakāka, “panterām” izcīnot otro uzvaru divos mačos. Pagalam neveiksmīgi sezona sākusies Kolumbusas “Blue Jackets”, kas zaudējusi pirmajos trīs mačos.

Elvis Merzļikins pirmo cīņu izlaida slimības dēļ, otrajā mačā bija uz rezervistu soliņa, bet pirmo cīņu aizvadīja sestdien pret Sentluisas “Blues”, “žaketēm” zaudējot ar 2:5. Elvis atvairīja 20 no 25 metieniem, četras reizes kapitulējot pēc “Blues” rindās spēlējošo krievu hokejistu metieniem. Pitsburgas “Penguins” komandā pirmos divus mačus izlaida Teodors Bļugers, kurš atgūstas pēc ķermeņa augšdaļas traumas. “Pingvīni” izcīnīja divas uzvaras.