Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Fotolia

Pirmo reizi vēsturē Lielbritānijā no alkoholisma ir izārstēts suns 12

Pievieno LA.LV

Apvienotajā Karalistē pirmo reizi vēsturē no alkoholisma izārstēts suns.

RAKSTA REDAKTORS
“1900 eiro un bez apmaksātām virsstundām!” Ierēdne Maija atklāj, kā patiesībā izskatās darbs valsts pārvaldē un kāpēc jaunie izdeg 29
TV24
Zatlers komentē amatpersonu ceļošanas izmaksas: VIP zāle nav nekāda privilēģija vai ekstra!
Kokteilis
Skolā to neiemācīsies! 11 lietas, ko bagāti cilvēki dara citādāk nekā “parastie”
Lasīt citas ziņas

Pēc saimnieka nāves divus gadus vecais labradors Koko kopā ar vēl vienu suni tika nogādāts dzīvnieku glābšanas centrā, kur viņiem tika diagnosticēts abstinences sindroms. Dzīvnieki cieta no sāpēm un krampjiem, ko izraisīja alkohola trūkums, vēsta laikraksts “The Telegraph”.

Suņi kļuva atkarīgi sava saimnieka dēļ, kurš ļaunprātīgi lietoja alkoholu, un viņa mājdzīvnieki dzēra alkohola atliekas. Rezultātā Koko četras nedēļas atradās medicīniski izraisītā komā, bet otru suni glābt neizdevās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzīvnieku labturības organizācija paziņoja, ka Koko dzīvība tagad nav apdraudēta. Suns atveseļojas, taču viņam joprojām ir nepieciešama diennakts aprūpe un rehabilitācija. Tāpēc viņi vēl nav gatavi meklēt Koko jaunas mājas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.