Latvijā
Novados

Plašākie ceļu remontdarbi šobrīd pie Sēnītes, Bērzkroga, Pāvilostas un Jelgavas0

Foto: Latvijas autoceļu uzturētājs

Nedēļas nogalē plašākie ceļu remontdarbi un satiksmes ierobežojumi būs pie Sēnītes, Bērzkroga, Pāvilostas un Jelgavas, informē “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Valsts ceļu tīklā notiek aktīva ceļu remontdarbu sezona, tāpēc LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās.

Pašlaik ir atsākušies būvdarbi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga, tur ir seši pagaidu luksofori, satiksme piektdienas pēcpusdienā var būt palēnināta. Turpinās būvdarbi arī uz Vidzemes šosejas, posmā no Garkalnes līdz Sēnītei satiksme abos virzienos ir organizēta pa vienu brauktuvi.

Saistītie raksti

Jelgavas apkārtnē autovadītājiem jārēķinās, ka ir iespējama palēnināta satiksme, jo tur ceļu būvdarbu notiek piecos objektos. Savukārt tiem, kas dodas uz Pāvilostas pusi jārēķinās, ka uz reģionālā autoceļa Ventspils-Grobiņa Pāvilostas apkārtnē ir seši luksoforu posmi, tāpat sākušies remontdarbi uz Pāvilostas pievedceļa.

Sestdien un svētdien Kuldīgas apkārtnē notiks sacensības riteņbraukšanā. Tās notiks uz vairākiem vietējiem un reģionālajiem autoceļiem, pa kuriem attiecīgi būs satiksmes ierobežojumi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.