Foto – LETA/AFP

Plūdos Argentīnā 56 bojāgājušie 0

Lietusgāžu izraisītos plūdos Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā un tās apkārtnē ir gājuši bojā 56 cilvēki, paziņoja Argentīnas amatpersonas.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Vismaz 48 cilvēki ir gājuši bojā Laplatas pilsētā 60 kilometrus uz dienvidiem no Buenosairesas. Buenosairesā otrdien dzīvību zaudēja astoņi cilvēki.

Plūdu upuri Laplatā tika atrasti trešdien, kad kritās ūdens līmenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laplatu trešdien apmeklēja valsts prezidente Kristīna Kiršnere, kas lidojumā ar helikopteru pārlūkoja postījumus. Kiršnere ir pavadījusi Laplatā lielu daļu bērnības, un šajā pilsētā vēl arvien dzīvo viņas māte Ofēlija Vilhelma, kurai stihijas dēļ ir pārtraukta elektroenerģijas un gāzes piegāde.

Laplatā otrdienas vakarā un trešdienas rītā divu stundu laikā nolija 40 centimetri lietus, kas ir jauns rekords. Pilsētā tika pārtraukti telefonsakari un apmēram puse pilsētas palika bez elektrības.

Buenosairesā otrdienas rītā no pusnakts līdz pulksten septiņiem nolija vairāk nekā 15,5 centimetri lietus, kas ir jauns aprīļa rekords Buenosairesā.

Plūdu ūdeņi Laplatā dažviet bija divus metrus dziļi, pārvēršot pilsētas ielas par upēm.

Apmēram 2500 cilvēku, kas plūdu dēļ atstājuši mājas, ir izmitināti ārkārtas patversmēs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.