Mihailo Podoļaks
Mihailo Podoļaks
Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Podoļaks: Ukraina un Krievija ved sarunas tikai humānajos jautājumos 0

Sarunas Ukrainas un Krievijas starpā turpinās, bet tikai par humānajām tēmām, intervijā portālam “lb.ua” sacīja Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Mihailo Podoļaks.

Reklāma
Reklāma
“Nezinu, vai šo meiteņu vecāki vispār zina par šādām aktivitātēm…” Sieviete brīdina par bīstamu tendenci, kas strauji izplatījusies bērnu vidū
“Es biju piesprādzējusies, bet citas meitenes krita uz priekšu.” Ceļā uz basketbola treniņnometni, avarējis autobuss, kurā atradās vairāk nekā 40 bērni 19
Kokteilis
Šīm 5 zodiaka zīmēm ir lemts iemīlēties ārzemniekā! Vai esi starp tām?
Lasīt citas ziņas

“Sarunu process šodien ir apturēts politiski diplomātiskajā daļā. Humānajā daļā tas darbojas, jo ir apmaiņa ar gūstekņiem, ir humānie koridori, centieni evakuēt mūsu cilvēkus, ” sacīja amatpersona.

Atbilstoši viņa teiktajam sarunas politiskajā daļā ir apturētas, jo Krievija “neadekvāti skatās uz reālajiem notikumiem”. Turklāt pārtrauktas ir ne tikai oficiālās sarunas, bet arī neformālās konsultācijas. Kā viens no vidutājiem šajās konsultācijās agrāk tika minēts uzņēmējs Romans Abramovičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par to, ka Ukrainas un Krievijas sarunas faktiski ir apstājušās, maija vidū pavēstīja abu pušu pārstāvji. Pēdējo reizi Ukrainas un Krievijas delegācijas satikās Turcijā marta beigās.

SAISTĪTIE RAKSTI