VP VRP Valmieras iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošos brāļus Kasparu un Mārci Kokšinskus
VP VRP Valmieras iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošos brāļus Kasparu un Mārci Kokšinskus
AVOTS: Valsts policija

Policija meklē brāļus Kasparu un Mārci 1

Valsts policijas Valmieras iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošos brāļus Kasparu un Mārci Kokšinskus.

Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Viņš to nekad neatzīs: žurnālists nācis uz pēdām Putina mazajam noslēpumam, kas daudz ko izskaidro
“Šādai produkcijai jāatrodas miskastē!” Vīrietis sašutis par veikalā redzēto – vai šādas preces nebūtu jāatdod par velti?
Lasīt citas ziņas

2003 un 2005.gadā dzimušie brāļi 9.jūlijā ap pulksten 19izgāja no savas dzīves vietas Valmierā un līdz šim brīdim nav zināma viņu atrašānās vieta.

Iespējams, puiši devušies Rīgas vai Jelgavas virzienā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Fotogrāfijā redzams Kaspars Kokšinskis. Otra brāļa fotogrāfija dotajā brīdī nav pieejama.

Ja kāda rīcībā ir jebkāda informācija par puišu atrašanās vietu, policija lūdz ziņot 110 vai vērsties tuvākajā iecirknī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.