Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Shutterstock

Policisti nekurinātā dzīvoklī atrod izbadējušos bērnu 2

Policisti kādā mājā Pārdaugavā briesmīgos apstākļos atraduši piecgadīgu meitenīti – viņa atradusies viena pati kādā netīrā dzīvoklī bez apkures, vēsta portāls skaties.lv.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Pašvaldības policijas pārstāvji kanālam TV3 pastāstījuši, ka meitenīte bijusi ne vien pusbadā, bet arī acīmredzot tikusi pakļauta vardarbībai.

Tagad bērns nogādāts krīzes centrā.

“Pats par sevi, tas ir liels pārkāpums, liela bīstamība bērnam – īpaši šādos laika apstākļos. Visticamāk, bērns tiks vai nu šķirts no ģimenes, vai arī izņemts no ģimenes,” TV3 Ziņām šo gadījumu komentēja Rīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors Artjoms Kalacs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija saņēmusi ziņas par novārtā pamesto bērnu no kāda anonīma avota. Diemžēl šādi gadījumi policijas redzeslokā nonāk regulāri.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.