Policisti par savu naudu lējuši degvielu dienesta automašīnās 0

Pievieno LA.LV

Valsts policija (VP) pretēji interešu konflikta novēršanas likumā noteiktajam pieņēmusi ziedojumus no VP amatpersonām vismaz 10 000 latu apmērā, šodien žurnālistus informēja valsts kontroliere Inguna Sudraba.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Šāda situācija izveidojusies, jo amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, dienesta transportlīdzekļos par personīgajiem līdzekļiem iepildījušas gandrīz 13 000 litru degvielas, nesaņemot par to kompensāciju.

Tas nenozīmē, ka dienestā trūkst degvielas, degviela ir pietiekamā daudzumā, informēja Sudraba. Viņa pauda izbrīnu, kā pie esošā algu līmeņa policijas darbinieki spējuši par savu naudu pildīt degvielu automašīnās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šo faktu Valsts kontrole ir informējusi prokuratūru.

Valsts kontrole arī konstatējusi, ka Iekšlietu ministrijas padotības iestādes 2011.gada decembrī veikušas līgumos neparedzētus avansa maksājumus 232 670 latu apmērā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.