Foto – AFP/LETA

Polijas mediju regulators necenzēs Krievijas propagandas kanālu “Sputnik” 1

Norādot uz vārda brīvību, Polijas mediju regulators noraidījis politiķu aicinājumus cenzēt Krievijas jaunizveidotā propagandas rupora “Radio Sputnik” apraidi poļu valodā, informē Polijas Radio.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

“Radio Sputnik” Polijā retranslē Varšavas piepilsētā bāzētā radiostacija “Hobby”. Polijas Senāta maršals Bogdans Borusevičs, kuram šonedēļ tika liegts iebraukt Krievijā uz noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēm, Senāta debatēs par mediju likumu šo situāciju raksturoja kā dīvainu.

Polijas mediju regulators teorētiski varētu atsaukties uz nacionālajām interesēm, lai apslāpētu Krievijas propagandas pārraides, norādīja regulatora vadītājs Jans Dvoraks. Bet viņš piebilda, ka tas būtu ļoti spēcīgs instruments un potenciāli radītu plaisu Eiropas vērtībās, kas balstītas uz vārda brīvības principiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas nacionālā multimediju aģentūra “Sputnik”, kas sāka darboties pagājušajā gadā, šogad plāno kopumā sākt interneta televīzijas un radio pārraides 34 valstīs 30 valodās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.