Foto: Fotolia

Popē būs ķribju ballīte un iespēja apskatīt zirgus 0

26. septembrī Popes pagasta pilskalnā plkst. 13 sāksies ķirbju ballīte, bet jau plkst. 10 turpat netālu pulcēsies jātnieki un zirgi, lai piedalītos jāšanas sporta treniņsacensībās konkurā piecos maršrutos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Sacensību rīkotāja zirgkope Antra Korāte gaida viesos vismaz četru piecu klubu pārstāvjus un teic, ka skatītājiem būs interesanti vērot, kā skaistie dzīvnieki pārvarēs šķēršļus.

Pēc tam, kad būs apskatīti zirdziņi, pilskalnā pusdienlaikā lielāko ogu saimnieki dižosies ar saviem ķirbjiem. To var darīt ne tikai popiņi, bet ikviens, kura dārzā izaudzis prāvs dārzenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ķirbju ballītes apmeklētāji aicināti ņemt līdzi receptes, kuru sastāvdaļās iekļauta lielā oga, un no tās pagatavotos kārumus.

Popes kultūras nama vadītāja Indra Grosbārde cienās ar pašas vārīto ķirbju biezzupu, katlā vārīsies ugunskura zupa, Indra cels galdā arī zeltaino ķirbju medu.

Šis būs jau devītais rudens, kad Popē notiks ķirbju ballīte, tā noslēdzot vasaras sezonu, pamazām tuvojoties gadalaikam, kad daba uz kādu laiku atpūšas, lai nākamajā vasarā un rudenī atkal priecētu ar labu ražu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.