Foto – AFP/LETA

Porošenko: jāveido jauna Eiropa 2

Pievieno LA.LV

Eiropai ir jārada jauns miera saglabāšanas modelis, ņemot vērā Krievijas agresiju pret Gruziju un Ukrainu, uzstājoties Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā Strasbūrā, sacīja Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

“Pēckara modelis tika iznīcināts, un tagad uz mūsu pleciem gulstas atbildība par jauna modeļa radīšanu,” sacīja prezidents. “Notikumi Ukrainā veido jauno Eiropu, un šī jaunā Eiropa būs vienota vai sašķelta, stabila vai trausla. Eiropas nākotne un tās gars ir atkarīgs no tā, kā tiks noregulēts Ukrainas konflikts.” Satricinājumi Ukrainā sākās pēc tam, kad ukraiņi negribēja atteikties no demokrātijas un eiropeiskās izvēles, sacīja prezidents, piebilstot, ka šie satricinājumi turpinās, jo “kāds nolēma sodīt Ukrainu par šo izvēli”. “Palīdziet mums, un rītdienas Eiropa būs vienota, stabila un morāli spēcīga,” aicināja Porošenko.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.