Foto – LETA

Lietuvā prasa atslēgt kanālu “RTR-Planeta” 0

Pievieno LA.LV

Lietuvas Radio un televīzijas komisija (LRTK) nolēma lūgt tiesai uz trim mēnešiem ierobežot Krievijas telekanāla “RTR-Planeta” retranslēšanu Lietuvā, šajā laikā aizliedzot kanālam rādīt tās programmas, kas ir sagatavotas ārpus Eiropas Savienības.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

LRTK konstatējusi, ka vairākas “RTR-Planeta” programmas “kurina starp­etnisko naidu un militāristisku noskaņojumu”, konkrēti minot 2. martā demonstrētajā programmā “Nedēļas ziņas” vēstīto par notikumiem Krimā. Par LRTK lūgumu jālemj Viļņas administratīvajai apgabaltiesai. 21. martā šī tiesa apmierināja LRTK lūgumu un uz trim mēnešiem ierobežoja Krievijas telekanāla “NTV-Mir” retranslāciju Lietuvā, aizliedzot pārraidīt tās šā kanāla programmas, kas ir sagatavotas ārpus ES.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.