Premjers: Tālāk celt minimālo algu nevarēsim 0

Pievieno LA.LV

Tālāk celt minimālās algas līmeni pagaidām nevarēsim, šodien Latvijas Radio 1 raidījumā “Krustpunktā” atzina premjers Valdis Dombrovskis (V). Lai gan minimālo algu valdība pakāpeniski ir palielinājusi, un arī krīzes laikā tā palielināta no 180 uz 200 latiem, svarīgi esot vērtēt situāciju, kurā esam salīdzinājumā ar pārējām Baltijas valstīm, norādīja premjers.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Lasīt citas ziņas

Dombrovskis apstiprināja, ka tālāk celt minimālo algu nevar, jo kaimiņvalstīs tā ir Latvijas līmenī vai pat nedaudz zemāka.

Valdības vadītājs gan arī atzina, ka minimālās algas saņēmēju īpatsvars valstī ir pietiekami liels, jo to patlaban saņem apmēram viena trešdaļa no visiem algu saņēmējiem. Tas norādot uz ”aplokšņu” problēmu, jo cilvēki izvēlas saņemt algu aploksnēs, tomēr ar algas līmeņa palielināšanu to risināt nevarēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Premjers gan uzsvēra, ka ar nākamā gada 1.janvāri plānota darbaspēka nodokļu samazināšana un neapliekamā minimuma palielināšana.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.