Lielbritānijas princis Harijs un Megana Mārkla
Lielbritānijas princis Harijs un Megana Mārkla
Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Princi Hariju un Meganu Mārklu Amerikā piemeklē jaunas ķibeles 2

Princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu atkal piemeklējušas jaunas ķibeles. Jau ziņojām, ka jūnija sākumā ASV valsts iestādes atteica reģistrēt Saseksas iesniegto pieteikumu – viņi vēlējās reģistrēt nosaukumu “Archewell” un vēlāk izmantot to kā savu zīmolu. Kā zināms, nosaukums radies kā atvasinājums no hercogu dēliņa vārda Ārčijs.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
Lasīt citas ziņas
Megana ar dēliņu Ārčiju.
Foto: ekrānuzņēmums no “Instagram”.

Toreiz izrādījās, ka atteikuma iemesls ir triviāls – Saseksas hercogi nebija iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus, lai zīmola nosaukumu varētu piereģistrēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Princim Harijam un Meganai Mārklai tika dots laiks līdz 22.augustam, lai iesniegumu pārformētu, izpildot visas nepieciešamās prasības un vēlreiz iesniegtu dokumentāciju. Tagad tapis zināms, ka kāds Amerikas pilsonis Skots Kantro arī vēlējies reģistrēt nosaukumu, kas ir ļoti līdzīgs Saseksas hercogu iesniegtajam nosaukumam, Kantro iesniedzis reģistrācijai vārdu “Archecares”. Turklāt interesanti ir tas, ka savu iesniegumu viņš iesniedzis agrāk par Saseksas hercogiem! Tomēr, kā izrādās, arī Skots Kantro kļuvis par birokrātijas upuri un tieši tāpat kā Harijs un Megana, pirmajā reizē nebija iesniedzis korektu dokumentāciju un šī iemesla dēļ arī viņa pieteikums šobrīd ir ticis noraidīts.

Kā zināms, nosaukums “Archewell” Harijam un Meganai nozīmē ļoti daudz. Turklāt vienu “sakāvi” viņi jau cieta – laikā, kad viņi paziņoja, ka vairs nevēlas pildīt britu karaliskās ģimenes pienākumus un dzīvot paši savu dzīvi, Lielbritānijas karaliene Elizabete II aizliedza viņiem izmantot nosaukumu “Sussex Royal” nākotnē.

Labdarības fonds ar nosaukumu “Archewell” būtu Harija un Meganas pirmā iniciatīva kopš aiziešanas no britu karaliskās ģimenes. Savu darbu fonds bija iecerējis uzsākt jau šī gada maijā, taču koronavīrusa epidēmijas dēļ visā pasaulē dokumenti tika iesniegti vēlāk un tā rezultātā nosaukuma reģistrēšana vēl aizvien ir procesā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.