Kokteilis
Apbrīno

Princi Hariju un Meganu Mārklu Amerikā piemeklē jaunas ķibeles2


Lielbritānijas princis Harijs un Megana Mārkla
Lielbritānijas princis Harijs un Megana Mārkla
Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu atkal piemeklējušas jaunas ķibeles. Jau ziņojām, ka jūnija sākumā ASV valsts iestādes atteica reģistrēt Saseksas iesniegto pieteikumu – viņi vēlējās reģistrēt nosaukumu “Archewell” un vēlāk izmantot to kā savu zīmolu. Kā zināms, nosaukums radies kā atvasinājums no hercogu dēliņa vārda Ārčijs.

Megana ar dēliņu Ārčiju.
Foto: ekrānuzņēmums no “Instagram”.

Toreiz izrādījās, ka atteikuma iemesls ir triviāls – Saseksas hercogi nebija iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus, lai zīmola nosaukumu varētu piereģistrēt.

Princim Harijam un Meganai Mārklai tika dots laiks līdz 22.augustam, lai iesniegumu pārformētu, izpildot visas nepieciešamās prasības un vēlreiz iesniegtu dokumentāciju. Tagad tapis zināms, ka kāds Amerikas pilsonis Skots Kantro arī vēlējies reģistrēt nosaukumu, kas ir ļoti līdzīgs Saseksas hercogu iesniegtajam nosaukumam, Kantro iesniedzis reģistrācijai vārdu “Archecares”. Turklāt interesanti ir tas, ka savu iesniegumu viņš iesniedzis agrāk par Saseksas hercogiem! Tomēr, kā izrādās, arī Skots Kantro kļuvis par birokrātijas upuri un tieši tāpat kā Harijs un Megana, pirmajā reizē nebija iesniedzis korektu dokumentāciju un šī iemesla dēļ arī viņa pieteikums šobrīd ir ticis noraidīts.

Saistītie raksti

Kā zināms, nosaukums “Archewell” Harijam un Meganai nozīmē ļoti daudz. Turklāt vienu “sakāvi” viņi jau cieta – laikā, kad viņi paziņoja, ka vairs nevēlas pildīt britu karaliskās ģimenes pienākumus un dzīvot paši savu dzīvi, Lielbritānijas karaliene Elizabete II aizliedza viņiem izmantot nosaukumu “Sussex Royal” nākotnē.

Labdarības fonds ar nosaukumu “Archewell” būtu Harija un Meganas pirmā iniciatīva kopš aiziešanas no britu karaliskās ģimenes. Savu darbu fonds bija iecerējis uzsākt jau šī gada maijā, taču koronavīrusa epidēmijas dēļ visā pasaulē dokumenti tika iesniegti vēlāk un tā rezultātā nosaukuma reģistrēšana vēl aizvien ir procesā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
“Tikai 2021. gada nogalē – dažus mēnešus pirms kadastrālo vērtību stāšanās spēkā – sabiedrībā uzzinās, kāds nodoklis viņus sagaida!” Saruna ar Tieslietu ministru Bordānu
Intervija 3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Blaknes un bailes no vakcīnas. Putins spēlē “krievu ruleti” ar visiem pasaules iedzīvotājiem?
2 stundas
HM
HARALDS MATULIS
Kultūra
Atbalsts radošajiem Covid laikā: Lielais jautājums ir, kas notiks ar valsts budžetu 2021. gadā
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Protesti Baltkrievijā: pēc aizturēšanas miris 25 gadus jauns vīrietis un lielāko mediju žurnālisti iesniedz atlūgumus 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Arhibīskaps Stankevičs atklāj, kāpēc nevarēs klātienē piedalīties Aglonas svētkos
51 minūtes