Ekonomika
Darbs un nauda

Cik biezs ir jaunā Daugavpils mēra Prelatova maciņš1


Igors Prelatovs.
Igors Prelatovs.
Foto: Ivars Soikāns/ LETA

Jaunievēlētais Daugavpils domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs (“Mūsu partija”) pērn uzkrājis 13 848 eiro un deklarējis parādsaistības 15 443 eiro apmērā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Salīdzinot ar 2018.gadu, viņa uzkrājumi samazinājušies par 3009 eiro, bet parādsaistības pieaugušas par 9311 eiro.

2019.gadā viņš veicis trīs pirkumus ar kopējo vērtību 34 800 eiro, savukārt kā citi darījuma veidi norādīti 10 500 eiro.

2019.gadā viņš deklarējis ienākumus no īpašuma pārdošanas, kas kopsummā sasniedza 6600 eiro, savukārt, veicot saimniecisko un komercdarbību, viņš saņēmis 274 eiro. Algā no Daugavpils pilsētas domes viņš saņēmis 21 584 eiro, bet no Daugavpils Olimpiskā centra – 320 eiro.

Prelatovs saņēmis arī pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras 625 eiro apmērā, kā arī procentu maksājumu no “SEB bankas” 1,34 eiro apmērā.

Viņam pieder zeme un divi dzīvokļi Daugavpilī, kā arī divas vieglās automašīnas – 2014.gada “Toyota Corolla” un 2012.gada “Mercedes Benz R 350”.

2019.gadā Prelatovs Daugavpils pilsētas domē bijis deputāts, Transporta komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks, Zemes komisijas loceklis, SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs” kapitāla daļu turētāja pārstāvis, kā arī Pilsētbūvniecības un vides komisijas priekšsēdētājs. Prelatovs ir bijis arī saimnieciskās darbības veicējs.

LETA jau vēstīja, ka vakar Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēja Prelatovu. Viņu amatam izvirzīja deputāte Līvija Jankovska (“Mūsu partija”). Viņa ar 11 balsīm tika ievēlēta par jaunā priekšsēdētāja vietnieci.

Saistītie raksti

Prelatovs līdz šā gada 12.martam pildīja Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, taču no amata atkāpās, lai nepieļautu spekulācijas, ka, izmantojot savu dienesta stāvokli un esot domes priekšsēdētāja vietnieka amatā, viņš varētu ietekmēt darbu tolaik izveidotajā komisijā domes amatpersonu pieņemto lēmumu likumības un lietderības izvērtēšanai saistībā ar 300 000 eiro priekšapmaksas pārskaitīšanu SIA “Modus būve”.

Tolaik viņš arī apliecināja, ka turpinās darbu kā domes deputāts un aktīvi iesaistīsies pašvaldības darbā, pildot savus solījumus pilsētniekiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Turpinām pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem: par ceļmalas taurenīšiem, Covid-19 sekām Vācijā un dzīvi uz riteņiem
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Uz Liepāju atkal var aizlidot ar lidmašīnu
1 diena
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Satiksmes sodi – jūlija jaunumi. Vai lielāki maksājumi dos efektu, ja nav nodrošināta soda neizbēgamība? 1
2 dienas

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
Slēgta “latviešu pilsēta” Lestera. Tautieši Anglijā pastāsta, kāda ir situācija uz vietas slēgtajā pilsētā
12 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Par no zemes izraktu 1938.gada “Iž” bisi četri mēneši cietumā 2
13 stundas
LE
LETA
Dabā
Liepājā un Madonā pārspēts 15.jūlija aukstuma rekords
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Nedēļas izskaņā gaiss sakarsīs līdz +28 grādiem, taču nākamnedēļ Latviju sasniegs aukstā atmosfēras fronte
28 minūtes
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Jautājums par to, kas bija Kolumbs, ir arī jautājums par Latviju 2
45 minūtes