Juriste un deputāte Ieva Brante

VIDEO. Deputāte Ieva Brante atklāj: savulaik par meitas mammu kļuvusi vēl nepilngadīga un attiecībās cietusi no vardarbības 28

Juriste un deputāte Ieva Brante vienmēr bijusi atklāta un pratusi runāt arī par neērtām lietām. Intervijā raidījumā “Māmiņu klubs”, viņa atklāti pastāstījusi gan par vardarbību savā ģimenē, gan to, ka savulaik par mammu meitai kļuvusi vēl būdama nepilngadīga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Interesanti, ka arī Ievas meita pēc daudziem gadiem par mammu kļuvusi laikā, kad vēl mācījusies skolā. “Smējāmies, ka tas mums ir ģenētiski,” – smaidot stāsta Ieva un ir pārliecināta, ka tam, cik sieviete būs laba mamma, nav nekāda sakara ar gadu skaitli pasē.

Juriste intervijā arī pauž pārliecību, ka bieži vien sievietes laiž bērniņu pasaulē tad, kad to par “piemērotu laiku” uzskata sabiedrībā valdošie uzskati, nevis tas brīdis, kad to kā īsto jūt pati sieviete.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat ieva iesaistījusies “Māmiņu kluba” labdarības fonda un TV kanāla “STV Pirmā” labdarības programmā sievietēm krīzes situācijās “Atbalsta grozs” un tas tāpēc, ka savulaik pati dzīvojusi vardarbīgās attiecībās. “Es savās pirmajās attiecībās cietu no vardarbības, man ļoti pietrūka sajūtas, ka neesmu viena,” – viņa atklāj. – “Es gāju tam cauri, 15 reižu aizejot un 15 reižu atnākot atpakaļ. Esmu izgājusi to apli, izgājusi visas tās sajūtas.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.