Piketa organizatore Ieva Brante piedalās piketā pie Krievijas vēstniecības Latvijā par PSRS un nacistiskās Vācijas īstenoto prettiesisko rīcību okupētās Latvijas teritorijā 2. pasaules kara laikā.
Piketa organizatore Ieva Brante piedalās piketā pie Krievijas vēstniecības Latvijā par PSRS un nacistiskās Vācijas īstenoto prettiesisko rīcību okupētās Latvijas teritorijā 2. pasaules kara laikā.
Foto – LETA

“Tā ir privilēģija, tāpat kā daudzbērnu ģimenēm un cilvēkiem ar invaliditāti!” Brante par vakcinēto iespējām 77

“Pulcēšanās iespējas vakcinētajiem nav diskriminācija pret nevakcinēties vai cilvēku dalīšana grupās, tā ir privilēģijas došana,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” uzskata juriste, Rīgas domes deputāte Ieva Brante.

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Sabiedrībai jāsaprot, ka cilvēki netiek dalīti labajos un sliktajos, tiem, kuri izvēlas par labu vakcīnai, tiek dota privilēģija.

“Ja tu esi vakcinēties, tu vari darīt to, ko atļauj, ja ne – nevari. Paskaties uz to vienkāršāk, piemēram, ja man līdzi ir suns, es nedrīkstu doties uz beziepakojuma veikalu, tas ir loģiski, ja man suņa, es varu aiziet uz to veikalu un iepirkties. Vai manas pamattiesības ir pārkāptas? Nē!” Brante salīdzina.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja uz šīm vakcinētajiem dotajām iespējām paskatīties vienkāršoti, Brantesprāt, arī sabiedrībā būs iespējams izskaust šo cilvēku dalīšanu, jokošanu par čipiem un visu pārējo. “Mēs paši to uzturam!”

Tā ir jāuztver kā privilēģija. “Valsts dod atlaidi vai nedod atlaidi, tev ir divi bērni vai trīs bērni, tev ir invaliditātes grupa, tad kāda, un galu galā – esi vakcinēts vai neesi vakcinēties. Paskatieties uz to vienkāršak, nevajag šo strikto dalījumu!” viņa skaidro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.