Foto: AP/LETA

Producentam Hārvijam Vainstainam piespriests 23 gadus ilgs cietumsods 0

Ņujorkas tiesnesis trešdien piespriedis 23 gadu cietumsodu Holivudas producentam Hārvijam Vainstainam, kurš pirms divām nedēļām tika atzīts par vainīgu apsūdzībās par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Lasīt citas ziņas

Tiesnesis noraidīja Vainstaina advokātu lūgumu piespriest viņam minimālo cietumsodu – piecus gadus. Maksimālais sods Vainstainam draudēja 29 gadi cietumā.

Zvērināto tiesa 24. februārī atzina, ka Vainstains ir vainīgs noziedzīgā pirmās pakāpes seksuālā uzmācībā, 2006.gadā piespiežot bijušo producenta asistenti Mimi Heiliju uz orālu seksu, un trešās pakāpes izvarošanā, kas notikusi 2013.gadā un kurai tikusi pakļauta aktrise Džesika Manna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr 67 gadus vecais producents tika attaisnots apsūdzībās par pirmās pakāpes izvarošanu un par seksuālu uzbrukumu, kas viņam draudēja ar mūža ieslodzījumu.

Kustība “#MeToo”, kura radās kā reakcija uz ziņām ASV medijos par Vainstaina nodarījumiem, spriedumu viņa lietā pasludinājusi par robežšķirtni globālajā cīņā pret seksuālo uzmākšanos un vardarbību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.