Foto: PEXELS

Veiksme mīlestībā, negaidīta bagātība vai tomēr likteņa triecieni: 2022.gada lielais horoskops katrai zodiaka zīmei 6

Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Ja informācija apstiprināsies, tas būs ievērojams ukraiņu spēku taktiskais panākums. Slaidiņš ieskicē situāciju Ukrainā 1
Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Lasīt citas ziņas

Nākamais gads Auniem būs ļoti nozīmīgs – mīlestībā solās būt krāšņiem pārsteigumiem bagāts, savukārt finansiāli Aunus gaida negaidīti naudas līdzekļu ieguvumi. Būs daudz enerģijas, un Auni var kļūt pat ļoti azartiski. Finansiālajā jomā viss plūdīs vienmērīgi gandrīz visus jaunā gada vienpadsmit mēnešus. Pastāv liela iespēja, ka lielāko daļu finanšu iegūsiet nevis šābrīža darba rezultātā, bet kā balvu, dāvanu, aizņēmumu atdošanas veidā. Citiem vārdiem sakot, nauda pie jums plūdīs brīvi. Tas jums sniegs brīnišķīgu iespēju radīt ilgtermiņa finansiālo drošību. Paturiet prātā, ka jau novembra beigās naudas plūsma apsīks, tamdēļ ir jāuzkrāj. Faktori veiksmei būs arī motivācija, smags darbs un neatlaidība. Jo vairāk profesionālajā jomā ienesīsiet aizrautību un entuziasmu, jo veiksmīgāki kļūsiet. Jūsu acīs ir jādeg darba azarta uguntiņai, no sirds jāmīl darbs, ko darāt.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizraujošu piedzīvojumu un iespēju pilns gads. Mīlestības jūtām saistītie Vērši šo gadu atcerēsies īpaši un domas par laulībām vai ģimenes izveidi uztvers nopietnāk nekā līdz šim.

Produktīvs gads izaugsmei, kas balstīsies jau uz iepriekšējo gadu sasniegumiem un pūlēm. Darba kvalitāte un kvantitāte tikai pieaugs, un tādējādi daži Vērši var arī sagaidīt paaugstinājumu darbā un lielāku atbildību. Labs gads, lai sāktu kādas mācības vai arī papildinātu zināšanas kādā jomā. Nākamgad jūsu darba un veselības jomas būs ārkārtīgi saistītas, tamdēļ neuzņemieties pārāk daudz un nepaaugstiniet stresa līmeni ikdienā.

Vientuļie Vērši satiks savu otro pusīti, aizņemtie būvēs lielus nākotnes plānus un steigs tos piepildīt realitātē.

Lielisks gads attīstīt savu radošo pusi, ieviešot kādu jaunu hobiju.

Dvīņi

Nākamais gads vairāk vai mazāk paies mierīgi un līdzsvaroti, bez lielām izmaiņām vai straujiem pavērsieniem. Runājot par finansēm, tajās būs stabilitāte un, iespējams, karjera aizņems lielāko daļu jūsu laika.

Romantisms un rotaļīgums jūsu ikdienā piedzīvos nebijušus augstumus. Lieliski pratīsiet saprasties ar savējiem, arī domāsiet līdzīgi. Iespējams, daži Dvīņi vēlēsies no ikdienas rotaļības izaugt līdz nopietnībai, kas nebūt nebūs viegli. Jo šī viegluma nots jums ir ielikta jau kopš dzimšanas. Savukārt vientuļos Dvīņus var pārsteigt bijušie iemīļotie ar jaunām ziņām, un tikai no jums būs atkarīgs, vai pieņemsiet tos savā dzīvē.

Pievērsiet uzmanību veselībai, veselīgam dzīvesveidam, sportam. Un jau gada beigās iegūsiet rezultātus. Ja kāda īpaša veselības pro­blēma ir mocījusi jau ilgāku laiku, tad šogad, iespējams, to pārvarēsiet.

Vēzis

Pirmajā pusgadā būsiet augstāko spēku aizsardzībā. Līdz septembra beigām atrisināsies virkne jautājumu, kas jūs nomocījuši pēdējā laikā, it sevišķi finansiālie jautājumi. Šis solās būt ļoti dzīvespriecīgs gads.

Attiecību joma sagādās pārsteigumus, būs jāsaskaras arī ar dilemmām un izvēlēm, kuras nebūs viegli veikt. Attiecībās esošie piedzīvos amerikāņu kalniņu cienīgus augstumus un lejas. Savukārt brīvie Vēži sajutīs izteiktu vajadzību pēc pārmaiņām dzīvē. Dažiem gaidāms ģimenes pieaugums.

Finanses, iespējams, nenāks tik viegli, taču arī nepietrūks. Būs iespēja pārvērtēt vēlmi dzīties pēc bezgalīgas drošības naudas veidolā, jo ir arī citi stabilitātes garanti.

Jūsu veselība būs atkarīga no drošības un emocionālās labsajūtas, attiecīgi jums jārūpējas par savu komfortu un emocionālajām saitēm ar savējiem.

Lauva

Zvaigznes nākamgad būs jūsu pusē un jums pilnībā būs iespējas izmantot šo laiku savā labā. Izdosies viss, ko ieplānosiet un sāksiet darīt.

Attiecību jomā piedzīvosiet romantiskus mirkļus ar partneriem, kā arī atrisināsiet, iespējams, daudz dažādu pagātnes pārpratumu. Dažiem attiecības kļūs nopietnākas laulības ostas virzienā. Brīvajiem Lauvām nākamais gads būs galējību laiks – no vientulības līdz attiecībām un atpakaļ. Būs grūti saprast savas īstās vēlmes.

Lauvas darba jomā izcelsies ar vēlmi strādāt vairākās darba vietās vai ieņemt vairākas lomas, amatus. Būs lietderīgi attīstīt kontaktus un pazīšanos, socializēties darba vajadzībām. Dažādu lielu piedāvājumu dēļ neļaujiet savam lepnumam liegt jums iespēju spert soli nezināmajā.

Veselība būs atkarīga no tā, kādi cilvēki jums būs apkārt, ar kādiem komunicēsiet. Turiet savu tuvo loku harmonisku un emocionāli stabilu, tad arī nopietnas veselības problēmas jūs neskars. Un vairieties no tiem, kas jūs nomāc, nevis uzmundrina. Ieturiet distanci, lai pasargātu sevi.

Jaunava

Mīlestības jautājumos, liekas, jums nebūs par ko sūdzēties. Daudz plānosiet ilgtermiņā.

Aizņemtās Jaunavas piedzīvos jaunu posmu jeb līmeni attiecībās, kopā augsiet un piedzīvosiet. Jaunavas, kuras ir brīvas, nākamgad itin ticami var šo statusu zaudēt. Kā jau parasti emocijas kontrolēsiet, attiecības attīstīsiet mierīgā un nepiespiestā veidā. Galvenais, uz ko koncentrēsieties, – kopējā finansiālā stabilitāte.

Darba jomā tieši jūsu punktualitāte, uzticamība un disciplīna radīs apstākļus, ka būsiet nenovērtējami svarīgs komandas loceklis. Turpiniet iedibināt savas labās prakses un palielināt savu reputāciju, un nākamgad radīsies iespējas gūt papildu pienākumus, atbildību un, protams, arī ienākumus. Daži uzdevumi jūs var biedēt, taču riskējot un izdarot jūs varēsiet ar sevi lepoties.

Veselības un labsajūtas jomā jums jānodarbojas ar pašattīstību, tāpat ievērojot veselīgu uzturu un sporta aktivitātes. Galvenais – justies laimīgiem, kad to darāt, tas nozīmē – jāatrod tādas aktivitātes, kas jums patīk.

Svari

Nākamais gads būs vieglāks par iepriekšējo, jums būs vairāk laika svarīgiem jautājumiem un pašiem sev.

Nākamgad varat gaidīt sasniegumus savā personīgajā un arī ģimenes dzīvē. Attiecībās esošajiem dominēs kopīgas brīvdienas un jautrība, mīļi kopības mirkļi. Lai jūsu ģimenes dzīve būtu laimīga, jums jāvairās no rutīnas un attiecībās jāienes kaut kas jauns, oriģināls.

Vientuļie piedzīvos laiku ar sevi, būs iespēja sakārtot pagātnes apcirkņus un atstāt pagātnē to, kas jāatstāj.

Nākamais būs veiksmīgs finanšu jomā, varētu teikt – pat vislabākais starp pēdējiem desmit. Ja meklēsiet jaunu darbu, nekautrējieties prasīt pienācīgu atalgojumu. Izmantojiet iespējas finansiālās labklājības uzlabošanai, ko jums sniegs nākamgad ik uz soļa.

Veselības jomā sekosiet harmonijai, skaistuma un estētikas sajūtai gan apkārt, gan sevī. Daudz sevi lutināsiet un rūpēsieties.

Skorpions

Nākamais gads jums nesīs enerģiju kā atlīdzību par iepriekšējā gadā veikto smago darbu. Galvenās tēmas būs komunikācija, jaunu prasmju apgūšana, mācīšanās, attiecības ar radiniekiem.

Attiecību jomā būsiet pašpārliecinātāki, risināsiet savas emocionālās situācijas. Piedzīvosiet gan saspringtus brīžus, gan neaizmirstamas situācijas ar saviem partneriem. Lai attiecības uzturētu līdzsvarā, jums ir jāņem vērā partnera lūgumi un vēlmes. Savukārt vientuļie Skorpioni savus dvēseles radiniekus atradīs caur paziņām un tuvākiem draugiem.

Finanšu jautājumos būtisks pieaugums gaidāms, sākot ar maiju. Tāpat veiksmīgs laiks ir rudenī, kad dzīve sniegs iespējas. Jums tās tikai jāierauga un jāizmanto.

Veselības jautājumi saistīti ar galvas zonu un pēdām. Sakne sarežģījumiem meklējama emocionālajā spriedzē, tādējādi, lai uzlabotu pašsajūtu, jums ir jāmazina stress.

Strēlnieks

Jūs nākamgad jutīsieties laimīgi un pārliecināti par saviem spēkiem. Arī atmosfēra mājās būs lieliska. Esiet pacietīgi, sabiedriski un uzdrīkstieties vairāk.

Attiecībās gaidiet daudz skaistu mirkļu. Būsiet uzticīgi ģimenes dzīvei, rūpēsieties par partneri un attiecībām, spēsiet pārsteigt gan sevi, gan otru. Attiecības attīstīsies lieliski visa gada garumā. Brīvie Strēlnieki satiks partneri, ar kuru sākumā viss var šķist sarežģīti, taču, ja būsiet pacietīgi, sagaidīsiet neaizmirstamus notikumus, kas mainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem.

Darba jomā nākamgad jāpalielina apgriezieni attiecībā uz savu karjeru un profesionālajām vēlmēm. Esiet gatavi uzņemties vadību, kontrolēt un virzīt lietas tajā virzienā, kurā vēlaties doties. Var būt grūti izvairīties no varas spēlēm. Neskatoties uz nopietno un sarežģīto gaidāmo darba attīstību, jūs sagaida daudz veiksmes.

Veselības jomā viss mierīgi un dziedinoši. Pavadiet regulāri laiku, lai attīrītu prātu, ķermeni un dvēseli.

Mežāzis

Jums nākamgad izdosies uzlabot savu sociālo un profesionālo dzīvi. Varat daudz šaubīties starp iespējām un prioritātēm.

Attiecībās lielisks gads, tās stiprināsies, taču būs jāievēro arī daži nosacījumi – jāpievērš uzmanība savam partnerim, jāatbalsta un jābūt klātesošam. Kopumā Mežāži ir neatkarīgi un uz karjeru orientēti cilvēki. No vienas puses, tas vienmēr jūs pagodina, bet, no otras puses, liek atstāt novārtā attiecības. Tāpēc pievērsiet uzmanību tām. Vientuļiem Mežāžiem ieteicams pavadīt vairāk laika kopā ar pozitīviem un dzīvespriecīgiem cilvēkiem.

Finanšu jautājumos labākais padoms ir veidot jaunas sadarbības un kontaktus. Gada sākums labs, lai iegūtu paaugstinājumu vai algas pielikumu.

Veselības jautājumos gaidāms saspringts gads, un galvenokārt stress būs saistīts ar to. Grūtības ar muguru, gremošanas sistēmu var būt signāls tam, ka netiekat galā ar stresa situācijām. Pievērsiet uzmanību sev uzreiz, nekavējieties un neielaidiet situācijas. Regulāri atpūtieties, ievērojiet dažādas relaksējošas prakses – masāža, joga, vanna vai baseins.

Ūdensvīrs

Vientuļie Ūdensvīri nākamgad satiks savu mūža partneri, jutīsies šarmanti un pievilcīgi, kas viegli piesaistīs jaunas iepazīšanās un palīdzēs biznesa un karjeras jautājumos.

Attiecību jomā būs harmonijas un izlīguma gads. Ir pienācis laiks ieskatīties pagātnē, atrisināt neatrisināto, izbeigt toksiskas attiecības vai izlīgt mieru ar tiem, kas kādreiz bijuši nozīmīgi. Attiecības veidosies harmoniski un patīkami. Mazināsies bailes un šaubas par tām. Vientuļajiem būs lielas iespējas uzsākt attiecības un gūt gan emocionālu, gan garīgu piepildījumu.

Naudas jautājumos nevajadzētu būt grūtībām pacelties pa veiksmes kāpnēm. Jums jāsaņem alga atbilstoši ieguldītajam darbam, nekautrējieties prasīt sev pienākošos summu. Un arī vadības pozīcijās esošie būs gatavi maksāt to, ko esat vērts. Tādēļ esiet pārliecinošāki.

Veselībā pievērsiet uzmanību, lai pienācīgi uzņemtu ūdeni ikdienā un nebadotos. Neizdzeniet sevi līdz spēku izsīkumam.

Zivis

Jums nākamais gads nesīs jaunus ceļus un iespējas sasniegt vēlamo. Tikai jādara gan būs pašiem.

Attiecībās būsiet romantiski un atvērti. Brīvie arī, taču ne tendēti uz nopietnām attiecībām. Vientuļām Zivīm līdz pat vasaras beigām būs daudz iespēju kādu satikt. Attiecībās esošie piedzīvos spriedzi partneru starpā, ko nevajadzētu atstāt novārtā. Jums attiecības ir jāsakārto, izrādot sapratni, ja vien nebaidāties tās sabojāt vairāk vai pat pazaudēt.

SAISTĪTIE RAKSTI

Darba jomā smagi strādāsiet, aizvien vairāk laika un enerģijas aizņems darbs un ikdienas rutīna. Nākamgad jums jāatrota piedurknes un jāķeras pie darba. Varat mēģināt strādāt vienatnē un izpildīt uzdevumus pašrocīgi, tas pat var uzlabot rezultātu, nekā strādājot komandā. Ir īstais laiks, ja vēlaties paaugstinājumu vai varbūt mainīt darbavietu, izpētiet visus piedāvājumus, izlemiet un rīkojieties. Nākamgad tikai jūsu rīcība dos rezultātus.

Veselības jautājumos jums jāizturas pret sevi nopietnāk, pievēršot uzmanību veselīgām nodarbēm, uzturam. Neuzņemieties par daudz, lai nesaasinātu veselības problēmas. Mazāk steigas un vairāk līdzsvara ikdienas gaitās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Čuk čuk čuk!” Ministrs Linkaits dzimšanas dienā soctīklotājus pārsteidz ar amizantu dziesmu
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
VIDEO. Aizvadītajā naktī Burtniekos novērota krāšņa ziemeļblāzma 2
VIDEO. Sociālajos tīklos noplūdis video ar Somijas premjeres trakulīgo ballēšanos
Ja informācija apstiprināsies, tas būs ievērojams ukraiņu spēku taktiskais panākums. Slaidiņš ieskicē situāciju Ukrainā 1
Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Karstuma vilni jaunnedēļ nomainīs stipras lietavas, bet atklāj, kad tas atkal atgriezīsies
FOTO. Kāda sena tradīcija pat vēl mūsdienās britu karaliskajai ģimenei pusdienās liedz izmantot vienu galda piederumu
Lasīt citas ziņas
FOTO. Kāda sena tradīcija pat vēl mūsdienās britu karaliskajai ģimenei pusdienās liedz izmantot vienu galda piederumu
VIDEO. “Mums tas liekas pašsaprotami, bet tur tā nav”: Markus Riva pastāsta, ka agrāk koncertējot krievvalodīgo teritorijās, mākslinieks varēja palikt bez tualetes papīra un ūdens 12
Šķirta boksera, Kijivas mēra Vitālija Kļičko laulība ar viņa sievu Natāliju pēc 25 gadu kopdzīves
Visu dienu tu šodien jutīsies kā skudra skudru pūznī! Horoskopi 19.augustam 3
Ir pienācis laiks padomāt par citiem, salabot to, kas ir sabojāts! Horoskopi no 18. augusta līdz 7. septembrim
Liene, Liena, Helēna, Ellena – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi? 1
Ogrēnieši netiek uz darbu, pie ārsta un uz bērnudārzu, bet ATD līgumu ar “Liepājas Autobusu parks” lauzt negrasās
Neatstāj ieslēgtu mūzikas centru! Cik kWh mēnesī patērē kontaktā iespraustas ierīces? 4
Vāc parakstus par enerģētikas ministra amata izveidi 20
Mums ir “pasaulē labākais” bruņojums! Kremlis pulcina draugus no Baltkrievijas un Ķīnas uz militārām mācībām 1
VIDEO. “Čuk čuk čuk!” Ministrs Linkaits dzimšanas dienā soctīklotājus pārsteidz ar amizantu dziesmu
FOTO. Šūmahera sieva deviņus gadus pēc traģēdijas: mums Mihaela ļoti pietrūkst, viņš vienmēr mūs sargāja 1
Karstuma vilni jaunnedēļ nomainīs stipras lietavas, bet atklāj, kad tas atkal atgriezīsies
Ministrs: Žoga būvniecībā uz austrumu robežas saskaramies ar tehniskiem izaicinājumiem
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
VIDEO. “Čuk čuk čuk!” Ministrs Linkaits dzimšanas dienā soctīklotājus pārsteidz ar amizantu dziesmu
10:48
Nīderlandes mājokļu tirgus kā izsoļu vietne – lai tiktu pie dzīvokļa pircējam jāpiedāvā augstāka cena
10:48
Mums ir “pasaulē labākais” bruņojums! Kremlis pulcina draugus no Baltkrievijas un Ķīnas uz militārām mācībām 1
10:35