Alla Pugačova

Pugačovai draud nepatikšanas. Kādu atriebību par atbalstu Ukrainai krievi gatavo savulaik Krievijā pielūgtajai dziedātājai? 56

Krievijas federālās drošības un korupcijas apkarošanas biroja darbinieks Vitālijs Borodins marta sākumā vērsies Krievijas tieslietu ministrijā ar lūgumu atzīt Krievijas dziedātāju Allu Pugačovu par “ārvalstu aģenti”. Tagad ir sākusies procedūra, lai viņu atzītu par “ārvalstu aģenti”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
VIDEO. “Māja pašā jūras krastā!” Grevcova un Brēmanis atraduši Kariņa privātīpašumu un filmējas pie tā 80
Lasīt citas ziņas

“Draugi, es paziņoju ļoti svarīgu ziņu. Esmu saņēmis atbildi no Krievijas Federācijas Ģenerālprokuratūras uz savu iesniegumu. Ir uzsākta procedūra, lai Allu Pugačovu atzītu par ārvalstu aģenti, prokuratūra lūdz Krievijas Federācijas Tieslietu ministriju atzīt Pugačovu par ārvalstu aģentu. Es ceru, ka kontrolējošās iestādes šo lietu novedīs līdz galam,” raksta Borodins.

Borodins regulāri vēršas Ģenerālprokuratūrā ar sūdzībām pret kultūras darbiniekiem, žurnālistiem vai māksliniekiem un lūdz viņus atzīt par ārvalstu aģentiem vai saukt pie atbildības par “armijas diskreditēšanu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par “ārvalstu aģentu” jau labu laiku iepriekš pasludināts arī Pugačovas vīrs humorists Maksims Galkins.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā savulaik Krievijā populārā dziedātāja un humorists pameta valsti un kopā ar bērniem pārcēlās uz Izraēlu.

Galkins vairākkārt publiski nosodījis Krievijas uzbrukumu Ukrainā. Savukārt Pugačova Krievijas iedzīvotājus saniknojusi, nosaucot tos par vergiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.