Pujaca “Avangard” izlīdzina rezultātu sērijā pret “Traktor” 0

Latvijas hokejista Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala “Avangard” sestdien Čeļabinskā ar 3:2 otrajā pagarinājumā uzvarēja vietējo “Traktor”, panākot izlīdzinājumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā, informē organizatori.

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un LLU lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 68
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

“Avangard” uzvaras vārtus guva spēles 87. minūtē, kad precīzi meta Ņikita Pivcakins. Pamatlaikā abas komandas pa reizei bija vadībā, taču pārsvaru nenosargāja.

Pujacs spēlēja 27 minūtes un 22 sekundes, pa vārtiem nemeta un rezultativitātes punktus neguva.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1:1. Trešā spēle pirmdien notiks Omskā.