Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs olimpiskajā pusfinālā netika galā ar norvēģa Anneša Mūla (centrā) bloku.

Spēles vēl nav galā: Latvijas pludmales volejbolistiem Tokijā jācīnās par bronzu 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs olimpiskajā Tokijā vakar pusfināla mačos nespēja īsti “ieķerties cīņā”, taču saglabāja cerības no Japānas pārvest mājās medaļas. Mūsu meitenes ar 0-2 (21:23, 13:21) atzina austrāliešu Mariafes Artaho de Solaras/Talikas Klensijas pārākumu. Pirmajā setā Graudiņa/Kravčenoka atspēlēja četru punktu deficītu, no 13:17 panākot 17:17. Bija vēl 21:21, bet uzvarēt setu neizdevās.

Otrā seta pirmajā pusē jau mūsējām bija +3 (8:5), bet pēc tehniskā pārtraukuma austrālietes ātri aizskrēja priekšā un pelnīti uzvarēja. Latvijas volejbolistēm bija pārāk daudz kļūdu, bet Tīna un Anastasija atzina, ka uz tām piespiedušas pretinieces.

“Protams, ir vilšanās, ka zaudējām pusfinālā, bet turnīrs vēl nav noslēdzies. Pretinieces lieliski nospēlēja, piespiežot mūs vairāk kļūdīties. Bija jāspēlē uz riska robežas, tāpēc arī radās kļūdas.

Volejbolā vienmēr ir kļūdas, nekad nav perfektas spēles, galvenais, kā tu ar to tiec galā.

Šoreiz mums tas neizdevās tik labi kā citās reizēs,” secināja Graudiņa. Jau šorīt bija cīņa par bronzu, kur pretim nāca šveicietes Joana Heidriha/Anuka Veržē-Deprē.

Pļaviņš/Točs pusfinālā tikās ar pēdējo gadu labāko pludmales volejbola duetu Annešu Mūlu/Kristianu Sērumu no Norvēģijas, zaudējot ar 0-2 (15:21, 16:21). Mūsu puiši netika galā ar Mūla bloku, kurš tādā vīzē guva desmit punktus. Jau spēles sākumā neliels nokdauns (1:5), pēc tam izdevās tikt līdz divu punktu deficītam, bet ne vairāk.

Otrajā setā Pļaviņš/Točs iekrampējās līdz 13:14, kam sekoja kārtējie Mūla bloki…

“Katru reizi, kad spējām uzlabot savu sniegumu, pretinieki pielika aizsardzībā, blokā vai uzbrukumā. Viņi aizvadīja lielisku spēli, bet mūsu sniegums bija viduvējs,” atzina Točs.
Sestdien plkst. 4 cīņa par bronzu pret katariešiem Čerifu Junusi/Ahmedu Tidžanu, kuri pusfinālā ar 0-2 (19:21, 17:21) zaudēja krieviem Vjačeslavam Krasiļņikovam/Oļegam Stojanovskim.