Foto AP/Scanpix/LETA

Pūstoša duriāna smakas dēļ evakuēta bibliotēka Melburnā 0

Pievieno LA.LV

Austrālijā pūstoša duriāna smakas dēļ sestdien evakuēta universitātes bibliotēka Melburnā, jo studenti noturējuši to par gāzes smaku.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Duriāns ir tropisks auglis ar spēcīgu smaržu, ko patiesībā varētu dēvēt par smaku. Tās dēļ daudzviet Dienvidaustrumāzijā augli aizliegts ienest viesnīcu numuriņos un sabiedriskajā transportā.

No Karaliskā Melburnas Tehnoloģiju institūta bibliotēkas tika evakuēti vairāk nekā 500 studenti un mācībspēki, jo telpā bija jūtams asa smaka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ēkā atrodas potenciāli bīstamas ķimikālijas, tādēļ nekavējoties tika izsaukta policija un ugunsdzēsēji, lai noteiktu smakas cēloni.

Speciālisti gāzes maskās pārmeklēja bibliotēku un atklāja, ka smakas cēlonis ir sabojājies duriāns vienā no skapīšiem.

Ugunsdzēsēji atklāja, ka smaka izplatījusies pa visu ēku, pateicoties gaisa kondicionēšanas sistēmai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.