Iveta Grigule.
Iveta Grigule.
Foto-LETA

Raidījums: Grigules palīdzi Saeimā neviens neatpazīst 4

Eiropas Parlamentā (EP) no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta ievēlētās Ivetas Grigules palīdzi Saeimā neatpazīst neviens no ZZS frakcijas deputātiem, 8.jūnijā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Kokteilis
Pozitīvākās zodiaka zīmes: kura ir optimiste Nr. 1, bet kura ir īsta īgņa
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
Lasīt citas ziņas

Raidījums izpētījis, ka pērnā gada decembrī 50 latus Latvijas Zemnieku savienībai ziedojusi Ineta Gražule. Ap to laiku viņa ir kļuvusi par Grigules deputātes palīdzi Saeimā un pirmsvēlēšanu avīzē apgalvoja, ka Griguli mīl.

No raidījumā aptaujātajiem ZZS deputātiem neviens Gražuli parlamentā pēdējā pusgada laikā pamanījis nebija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grigules palīdzes Gražules alga Saeimā bija 605 eiro mēnesī. Līgums ar parlamentu viņai uzlika par pienākumu kārtot Grigules lietvedību, organizēt tikšanos ar vēlētājiem un vākt nepieciešamās uzziņas.

Uz jautājumu, kā pildījusi deputāta palīdzes pienākumus, ja neviens Saeimā viņu nav redzējis, Gražule paskaidroja, ka komentārus nesniegs, jo bez bijušās priekšnieces Grigules atļaujas to nevarot darīt.

Gražule vien atklāja, ka Eiroparlamentā Grigulei par palīdzi iet neplāno.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.