AFP/LETA

Rastorgujevam pirmie punkti Pasaules kausā šosezon 0

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Pasaules kausa otrā posma, kas risinās Austrijā, Hohfilcenē, desmit kilometru sprinta sacensībās ierindojās 26. vietā, izcīnot pirmos punktus šosezon.

Sliktākie ēdieni un dzērieni, kas nodara vislielāko kaitējumu zobiem – zobārsts norāda, ka pirmajā vietā nav saldumi
“Bez dūres bērna virzienā nevarēja iztikt?” Nila Ušakova publiskotā Māmiņu dienas fotogrāfija radījusi apjukumu 28
Onkologi nosauc pārtikas produktus, kurus būtu tūlīt jāpārtrauc lietot uzturā, ja grib izvairīties no vēža 83

Rastorgujevs šaušanā kļūdījās divas reizes un uzvarētājam norvēģim Lāšam Bergeram zaudēja minūti un 24,8 sekundes.

Pārējiem Latvijas biatlonistiem sekmes krietni vājākas – Toms Praulītis ar trim kļūdām šaušanā ierindojās 101. vietā, bet Rolands Pužulis, kļūdoties četras reizes, bija pirmspēdējais, 104.

Otrais sprinta sacensībās bija francūzis Martēns Furkads, bet trešais – norvēģis Ūle Einārs Bjērndālens. Furkads uz pjedestāla kāpa 11 reizi pēc kārtas un tas ir jauns pasaules rekords.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ar 15 punktiem atrodas 49.pozīcijā.