Publicitātes foto

“Red Hot Chili Peppers” Rīgā iesildīs ASV grupa “Knower” 0

Pievieno LA.LV

27. jūlijā Lucavsalā 30 000 skatītāju priekšā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Šī diena iezīmēs vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē ar nepieredzēta mēroga priekšnesumu Daugavas krastā.

Dārzs
Lapsenes neuzbrūk nejauši. Lūk, kas tās pievelk pie konkrētiem cilvēkiem 5
Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos datumos, piemīt monarha temperaments
Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Lasīt citas ziņas

Amerikāņu rokgrupa “Red Hot Chili Peppers” ieradīsies Latvijā savas pasaules koncerturnejas ietvaros, kas seko augsti novērtētā “The Getaway” albuma iznākšanai.

Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV – “Knower”. Duetu, kurš nāk no Losandželosas, veido bundzinieks un mūzikas producents Luiss Kouls un Dženevīva Artadī. Šobrīd grupa devusies koncerttūrē, lai prezentētu savu ceturto albumu “Life”, kurā apvienotas dabstepa un džeza skaņas ar lielisku vokālu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apvienība piedalījusies dažādos džeza festivālos visā pasaulē – Monreālā, Stokholmā un Toronto, kā arī “Quincy Jones Presents” un “Snarky Puppy Familly Dinner” projektos. “Knower” lieliski jūtas uz skatuves dzīvo šovu laikā, kur vislabāk klausītājiem spēj nodot savu enerģiju.


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.