“RFS” uzvar “Daugavpili”, bet “Valmiera” zaudē punktus pret “Rigu” 1

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Latvijas futbola čempionātā “RFS” vakar uzvarēja “Daugavpili” (3:0), bet “Valmiera” zaudēja punktus pret “Rigu” (1:1), sarūkot intrigai cīņā par zeltu.

Pirmajā puslaikā Daugavpilī ritēja itin līdzvērtīga cīņa, “RFS” pārsvaru nodrošināja labs Tomāša Šimkoviča tālsitiens, bet pēc pārtraukuma izcēlās arī Emersons un Petrs Marešs.

“Riga” pēc iepriekšējā kārtā piedzīvotās sakāves Daugavpilī (0:3) vakar sākumsastāvā veica astoņas izmaiņas, tostarp laukumā sūtot vairākus jaunos spēlētājus. Šāda stratēģija attaisnojās, jau mača sākumā sev sitienu izkārtoja un rezultātu atklāja 18 gadus vecais Artūrs Krancmanis, kurš virslīgā līdz tam bija nospēlējis vien 18 minūtes.

Pirmajā puslaikā mājinieki valmierieši reālas vārtu gūšanas iespējas nespēja izveidot, bet drīz pēc pārtraukuma Raimonds Krollis ar galvu izlīdzināja rezultātu. “Valmieras” spēlētāji aktīvi uzbruka, Kamilo Mena trāpīja pa pārliktni, Aliuns Ndojs izniekoja divas teicamas iespējas, tādējādi, visticamāk, sapnis par Latvijas zeltu ir izsapņots.

Divas kārtas pirms noslēguma “RFS” rēķinā 62 punkti, “Valmierai” – 58. Svētdien lielais Rīgas derbijs, valmierieši uzņems “Mettu”. Vienāda punktu skaita gadījumā pirmie būs vidzemnieki.